PC Master Race vol. 3

https://scufgaming.com/de/pc-scuf-envision?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=envisionteaser&utm_content=scuf

Odjednom mi se pojavljuje da ad blocker nije dozvoljen na yt, sta mi je ciniti?

Ništa, uplati Premium ili gledaj reklame…

3 Likes

Brate fostes nema postova osim ako nije pitanje, forum dodje kao tehnicka podrska :joy:

Upravo tako, jer slabije igram igrice od kad sam prodao 360 a ovdje sve ljudi znaju o svemu i svacemu i najbolje mi je ovdje da pitam.

Neka, neka je ziv i zdrav. Mislim da to i jeste neka mala draz ove nase zajednice :slightly_smiling_face:

4 Likes

Vidim i na benchu krenuli sa kukanjem…evo ja menjam premijum nalog za YT za eon TV kod. Ko hoce nek se javi na PM.

Evo jedno pitanje i samo vi mozete da mi pomognete tu, verujem u vas!
Imam fles sa jedno 1k mp3 pjesama. E sad, najveci broj njih ima sliku, ali jedno stotinjak, dvesta nema.
Treba mi program koji moze automatski da skenira sve mp3 i da automatski doda na one koje nemaju art. Da izvuce sa interneta i nalepi, tipa pjevac taj i taj on ga nadje i nalepi sliku.
Cisto zato jer mi je ljepse kada listam na multimediji da svaki ima art :slight_smile: .
Znaci nesto kao ovo ali automatski da ne dodajem ja rucno za svaku pjesmu.
Nasao sam par programa ali da ja dodajem rucno, ne ne ja zelim automatski da ne gubim vrijeme :slightly_smiling_face:

MusicBee.

Uz to što je odličan player koji može da se kustomizuje po želji, ima gomilu alata za automatsku i ručnu obradu/konverziju fajlova i metadata.

Može da doda taj artwork što fali, a i lyrics file može da ubaci u sam audio fajl ako pronađe.

Jedino što treba neko vreme da se prođe kroz program i nauči kako radi.

1 Like

Ne znam za neki takav program, i koliko bi bilo koji mogao da ubode pravi album/single art. Probao sam ih masu, negde pogrešan art negde pogrešan artist itd. Kontam ako su ti albumi, mixtapes da ti je lakše da skineš nanovo sa artom.
Edit: Eto vidiš aLx zna znanje

Upravo tako, jedini pravi nacin da to uradis je rucno. Imam par fora kako da skines tu pesmu u 320kb/s direktno sa spotify i pokupis sve informacije od albuma, izvodjaca, cover-a do onog ko je pisao pesmu i sl.

Nisam jos nasao program za automatizovano, najlaksi program mi je Mp3tag, gdje mi selektuje po artu, tj one koji nemaju art stavi prve i po abecedi, i onda skinem sliku nekog pjevaca i rucno dodajem jednu po jednu. Ovo je i dobro i lose, dobro je sto mogu da odaberem sliku koja mi se svidja a lose sto oduzima vrijeme.

Reci mu da predje na Switch :grin:

Jos uvek je 1080p na prvom mestu izgleda.
Popravice to.

Benchmarkovi sutradan: “But can it run C̶r̶y̶s̶i̶s̶ Cities Skylines 2?”

1 Like

Ima li neko preporuke za neke slusalice za pc koje nisu preskupe?
Najvise mi treba za muziku za pc za majku kad slusa na yt.
Ja sam mislio ove:

I jeli bolje kad su slusalice na usb ili an 3.5mm?

Prvo moraš reći šta ti je preskupo? Ako za muziku uzimaš onda gledaj da su stereo. 3,5mm su standard i ja tu ne bi razmišljao. Ako gledaš slušalice za 30-50e onda ti je tu manje više svejedno.

1 Like

nesto do 50e

Ja sam ove koristio dugo, imaju odličan zvuk, jak bass, za muziko i sl su top. Kvalitetne su, udobne i koštaju oko 3,500 din.

1 Like