PC Master Race vol. 3

Ma kakvi brate. Upalim Sony i to tako stoji. Nemam neku volju za nekim gejmingom baš, a sad da kupujem PC i da sedim ponovo na nekoj stolici, no no :laughing:

Ako je toliko dobra sto da ne? Ja koristim evo vec par godina Spawn stolicu i mogla bi da se menja ,iskreno mi i nije udobna toliko kad duze sedim i igram, non stop menjam polozaj. Mislim da je ok cena s obzirom na kvalitet, ja sam tu Spawn u Klik Klak platio oko 28k

Blago vama sa stolicama. Živela moja udobna garnitura i jastuci :joy: ne menjam je

1 Like

Ja se prosto najezim kada vidim neko da sedi na kaucu nekih 15 metara od televizora. Ali hej, neka svako igra kako mu odgovara. Osim onih sto su u lazy bag-u, a TV okacen 3 metra u visinu na zidu. Za njih ima posebno mesto u paklu. :sunglasses:

2 Likes

Ahahah,ja isto ne mogu da zamislim da igram tako nesto, mozda neke trke ali je znak pitanja, da nisanim nikad nista ne bi pogodio :grinning:

1 Like

Ja sam na 3-4 metra od tv-a od 55” u udobnoj garnituri i za mene ne postoji nista bolje od toga. Stolica mi treba kada radim u kancelariji. Kada se opustam uz igre stolica moze samo da leti kroz prozor :grin:

7 Likes

Tacno bih se ubio da moram da sedim na stolici i igram ispred monitora :sweat_smile:

3 Likes

55 inča, par metara od kauča. Ne mož’ bolje

6 Likes

Pro… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

Što dalje pc i stolice od mene. Dosta mi je računara i sedenja tokom studiranja još treba i igre da igram tako. Nope od mene.
Samo konzola i garnitura. Mogu ja i u horizontalnom položaju da budem pro. :joy:

1 Like

Počeo Steam Summer sale.

Uzeo:

Dune Spice Wars
Songs of Conquest
Samurai Shodown (@MikiBanter ? )

Za sada :stuck_out_tongue:

2 Likes

Samurai Shodown već posedujem na boxu. Zar stvarno neko misli da do sada nisam kupio tu igru? :joy:

2 Likes

Krevet i na 3m udaljen 65" TV. Ovako godinama i nema šanse da sednem u fotelju ili stolicu.

Većinom igram i MP FPS igre, nisam primetio da sam hendikepiran zbog ovoga. Bacam i nuke u COD-u, čisto poredjenja radi. Tako da je sve stvar navike i spretnosti.

2 Likes

Drugar hoce da uzme neki gotov Pc i naleteo na ovu ponudu, kad se uzme da dokupi ram / ssd vredi li obratiti paznju na ovo?

Bez memorije i SSD-a ovo je preskupo. Imaš recimo Gigabyte G5 laptop sa identičnim procesorom i grafikom, plus 16GB RAM-a i M2 SSD od 512GB, za nekih 150.000 RSD. Što je 50.000 više, ali u to upada cena memorije i SSD-a. Plus je prenosno.

Pa sad recimo on kaze da doda 100€ + da doda za ssd i ram i da kompletira, nego sto je 70k kao plus na popustu pa dal vredi, verovatno misli zbog grafike

To što je 70k na popustu je mamac za one koji nisu najbolje informisani. Takodje nije mi jasno kako misli da ss uklopi sa SSD i memeorijom u 100€, ali možda ima već nešto. U svakom slučaju preskupa zezancija.

2 Likes

Nije ovo ni tako losa ponuda .Sve novo pod garancijom fabricki sklopljeno.
SSD SSD 2.5 SATA3 240GB Gigabyte GP-GSTFS31240GNTD
Cena: 3.790 din
Memorija * 8gb ddr4

  • Samsung 2133P 8gb ddr4
  • Kingston KCP421ND8/8 8gb ddr4
  • Cena je po komadu!

Cena: 35,00 €

i eto za 100 eura ako bas mora

Tako nesto mu je i prodavac rekao , meni bilo sumljivo jer je 70k manje pa reko kad se sabere i oduzme jer se isplati i razmisljati o tome jer nekad stave kao popust, a ustvari ona prava cena :smiley: