PC Master Race vol. 3

A ok to moze :slightly_smiling_face: inace nema mi smisla drugacije :slightly_smiling_face:

Btw, postoji li nesto od windowsa iole slicno macbook-u (udobnost u kucanju, prenosivost,snaga) ili je to samo recimo Microsoft Surface 4 Laptop i slicno? S tim sto su ovo mnogo slabije masine od MacBook-a.

Evo koristim windows 11 jedno vreme, a posto ne igram na kompu, ne vidim skoro nista bolje od MAC-a. I opet moram da kazem, nije mi jasno zasto ga svi koriste tolikoā€¦

Razer Blade?

To je gaming masina jel? Dakle, ako trazim snagu mora gejmerski

U toj kombinaciji (udobnost, prenosivost, snaga), da.

1 Like

Lenovo Thinkpad?

2 Likes

230eā€¦
:man_facepalming:
Pogledaj cene kod nas ā€¦

https://www.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/gejmerska-oprema/stolica-hp-omen-by-hp-citadel-gaming-6ky97aa-crna/oglas/137402397

Bato, zaboravljas da smo mi ekonomski tigar :smile:

1 Like

Kakva blasfemijaā€¦Super Mario Arcade vrti Sonic. :rofl:

Jbt puni oglasi polovnih grafickih i ni jedna nije majnovala. Sve koriscene za gejming!!! Jbt pa do prosle nedelje cene su u najmanju ruku bile duplirane za krseve ako si uopste mogao da ih nadjes na KP a malopre 11. strana i jos su oglasi postavljeni danas znaci od ponoci pa na ovamoā€¦

3 Likes

Sasvim slučajno kad je BC na 20k odjednom se pojavile i gejmerske grafičke :smiley:

5 Likes

Slučajnost,nebi rekao :wink:

1 Like

XFX 570 4gb prodao sam je pre vise od pola godine za 220ā‚¬ covek iz Pozarevca dosao kod mene kuci u Krusevac. Rezervisao je minut posle objavljenog oglasa i dosao posle dva sataā€¦a sada za 70-80ā‚¬ koliko hoces kartica. Zotac 1060 amp nije imala ispod 300 jura sad je ā€œrealnihā€ 100 za koliko sam je i prodao pre dve godineā€¦

1 Like

1060 realno vredi mocnih 30e koliko je stara i kako radi ali ok.

Sacekajte malo. Padace cene jos.

Nemoj da zajebavas, 1060 je OK graficka za neka medijum-high podesavanja na 1080p.
Edit jbt izasla 2014te hahaha ali za cenu si tu negde ahahahah

Ne zezam, sve si sam rekao. Izasla je 2014 :joy:
Da nije bilo rudarenja sada bi vredela tih mocnih 30e i cao!
A ako je stvarno puklo rudarenje sto se iskreno nadam za dva meseca kada svi to shvate i prihvate nece vredeti ni 20e.

Jbte u zadnje vreme sve nesto razmiÅ”ljam da se vratim na World of tanksā€¦
Jel se igra vise uopŔte WOT zna li neko ?
A nisam igrao ima 3-4 godine sigurno, Ŕto znači da mi treba ili novi laptop ili nova konfiguracija?
Koji su vaŔi saveti Ŕta uzeti ?
NeŔto prebuilt, laptop ili sklapati sam ?
Osnovno do nekih 1000e cisto da moze terati na neki medium settingsā€¦

Imas na xboxu i to sa modernim tenkovima

Xbox i PS verzija ne mogu ni da pridju PC verziji. Tako da je svako poredjenje suviŔno.

Igra se Stevo, rekao bih jače nego ikada. Hteo sam i ja da se vratim, pogotovo Ŕto sam video da mi je zadnji log in bio tamo 2017. ali obzirom da je i grafika dosta napredovala, kapiram da baŔ treba onako, solidan PC da bi to sve iŔlo kako treba.

1 Like

Da probao isto na xbox-u, nema to veze sa PC verzijom.
A Mladjo ovo leto nam je suÅ”no do jaj. sto se tiče novih igara, tako da nam ne gine da se prihvatimo nekog multiplayera sledećih par meseci :sweat_smile:

1 Like