PC Master Race vol. 3

Kod mene stoji traka od msm 2008-9 nisam siguran :sweat_smile:

2 Likes

Hahahha ja na laptopu ni nemam kameru tako da moze da trazi sta hoce :rofl:

Skines, baciš, cao :sunglasses::grin:

Drug mi ima stari stari pc kog i ne koristi vise i jedva ga pali.
Hoce da mu se izvuku slike iz njega, on je nesto pokusavao ali nece da mu ih prebaci jer je bas star pc.
E sad, ima li koja varijanta da se to izvuce?
Tipa ubaci se fleska sa nekim programom i ona sve skenira i prebaci i slicno?

Izvadi hard, ubaci ga u eksternu usb kutiju, prikači na savremeniji komp, search *.jpg. Copy, paste/

1 Like

Jbg neda mi se kupovati eksternu kutiju jer posle toga pc ide u smece, a i bojim se da ne prebacim mozda koji virus kad tako uradim.
Ima li koji drugi nacin?

Kakva bre eksterna kutija, mislis na fioku? Reci mi kakav je ulaz na tom HDD-u? Bas siroki i onaj tanak kabl ide iz njega?

Ako pokupiš samo .jpg fajlove nećeš navući ništa. S obzirom da se ništa ne pokreće s tog harda, dobar si.

@ki111er
S obzirom da je čovek napisao da je stariji oomp, cenim da je PATA (široki port) konektor. Mislim na eksternu USB kutiju. Kao eksterni HDD. Lakše mu je nego da ubada hard u novo kućište.

Nisam jos uzeo komp.
Uzimam za koji dan i reko da me spremite da sto pre izvucem to i da ga se baci pc.
Neko moje misljenje je bilo da nadjem neki program u flesci, da ga upalim i ubacim flesku i program da mi selektuje sve slike i prebaci i kraj.

Ako je sjeban OS a komp u principu radi imas neku linux distro da ga startujes sa fleske ili sa CD-a. Podignes ubuntu recimo, bocnes flesku i samaranje po jpeg-u moze da pocne…

1 Like

Sve mi je to cimanje brate, nista uzecu danas sutra pc i javljam sta i kako…

Video koji najbolje pokazuje moje misljenje o high end PC/GPU sistemima. Doslovno se ne isplati.

1 Like

Nemam pojma gde da okacim ali hocu samo da preporucim ako neko bude uzimao novu stolicu preskocite sve i uzmite ovo ludilo.
Nasao sam je novu za 230e inace je oko 300e u radnjama.

Udobniju i komotniju stolicu jos nisam imao!!!

U pitanju je HP Omen CITADEL


8 Likes

Samo jako,kraljevski :wink:

1 Like

To nije za ispred PCa :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Nisam sedeo na stolici, dok se igram, ne pamtim od kad. :smiley:

I PC, i konzole prikačeni na velike TVe, a Switch, Deck i laptop ionako nemaju potrebu za stolicom :smiley:

1 Like

Udobna stolica ili fotelja = smrt za ledja (a i sve ostalo, vremenom).

Ovako treba da se igra, u malim dozama.

image

6 Likes

Ubrzo ispred :wink:

Na koji nacin koristis PC na tv-u? Razmisljao sam o tome ali nekako mi deluje neprirodno :grin:

PC je samo za gaming. MacBook mi je za sve ostalo.

MiniITX kućište, hdmi do TVa, wireless tastatura (dve. jedna sa touchpad-om, i jedna za igranje), ms dongle za xbox controller.

1 Like