PC Master Race vol. 3

Da, ali ako guraju crossplay i ne moze da se iskjluci kao u WZ npr. onda je svejedno…

1 Like

Kontam da će biti kao u Apexu, crossplay sa konzole samo sa drugim konzolama sve dok u svom timu nemaš pc igrača. U tom slučaju je crossplay i sa Pc serverima.

1 Like

Kako nadje grafu za tu cijenu?

Preciznost nije. Koliko autoaim moze da kompenzuje taj problem u praksi, nisam bas siguran.

Vidim na oglasima prodaje neko 2060 za 100e ne baca sliku za mining je bila koristena.
Dali da je uzmem pa da proba da se popravi, sta mislite?

Nemoj. Mnogo je to para za to. A ne znas hoce li se popraviti. Radi to moj kum,popravlja majnerima grafike. Aj saznaj malo vise detalja kako se ponasa pa da ga pitam sta misli.

Uh, pa preko “fora i fazona”… kolega sa posla je, pa, skalper, u nedostatku druge reci. :grinning:
Pa ima raznorazne fore i fazone za kupovine i konzola i grafike i svega moguceg sto se moze za skuplje preprodati. Pa mi je javio za ovu posto zna da trazim. Normalnim putem je nemoguce naci ovakve stvari za normalnu cenu.

ne znam. Ja ne bih uzimao, ali djavo ce ga znati.

20210905_151831_1

6 Likes

Kakva zver od kartice sunce ti. :grinning:

1 Like

Sve si video kada sam ga sklapao xaxaxa
4slota,jedva usla u kuciste plus joj treba nesto da se osloni xaxaxaxa

2 Likes

20210905_155138_1

6 Likes

Tako je, zato je Xbox igrac. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Koliko sam razumeo kada je sklapao, ima dva takve masine. :grinning:

1 Like

Jedan Gaming i jedan Striming ovaj kod XBOXa je striming a gore negde sam postovao vec Gaming samo je upgrejdana grafa na 3080ti ovaj je malo slabiji sa obicnom 3080.

1 Like

Kvalitet slike kada streamujes je ono, na nivou top streamera na YT ili Twitch. Slika je neverovatno cista i jasna. Bukvalno mislim da ne moze bolje.

1 Like

Moze jos da se digne bitrate ali za 2k60 to je super.

1 Like

Xaxaxa igra je plakanje

1 Like

Naručih danas Logitech MX MASTER 3 miš. Da li je neko imao iskustva sa njim? Koristicu ga na windows kompu, po recenzijama vidim da je i vise nego odlican. Ako me razocara, procledjujem ga supruzi, neka koristi uz laptop :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Da, e koristio sam ja jedno 2 godine sa Macbookom. Vrhunski mis, tako reci ne moze bolje…

1 Like

Super. Dobro je da sam izabrao pravi.