PC Master Race vol. 3

Jesi definitivno. Znam da ga vec godinama svi preporucuju. Gledam, ja imam MX Master 2, ne 3, ali isto izgledaju skoro, ovaj 3 moze biti samo jos bolji. :slightly_smiling_face: Mnogo lepo lezi u ruci i super je sto moze sa 3 uredjaja da se poveze istovremeno.

1 Like

Stigao. Jos da isprobamo.

MiŔ je nesto najbolje sto sam koristio do sada. Magnetni skrol je perfektan i zaista nisam ni slutio da je toliko dobar kao Ŕto jeste. MiŔ je dosta težak i sama izrada je fenomenalna, sto se i ocekivalo od Logitech-a. Moja preporuka svakome za ovaj miŔ. Definitivno mislim da nije za gejming ali za rad je best buy.

Jedina mana ovog miŔa i zamerka je Ŕto supruzi ne mogu da kazem koliko koŔta :joy::joy:

Angry Blow Up GIF by Novoresume

7 Likes

Kaze u toku igranja mu stala, kaze verovatno zbog slabog napajanja, hmm.
Ali kaze i da je majnovala 3m.

Hm, nisam bas ljubitelj teskih miseva. Ali osim toga izgleda prelepo.

1 Like

Moze da se kaze i dovoljno težak. Mada je realno tezi nego standardni misevi. Pre njega je bio na kompu silent plus m330 koji je dosta laksi. Težina znači kada povecas DPI.

Kod mene je stari Steelseries Sensei, za posao neki HP koji je isao uz laptop, ne treba mi iskreno nista bolje od toga. Nisam siguran da bih se navikao na ovu ā€œergonomijuā€, mada mogu misliti koliko je dobar skrol i sve ostalo.

I potpuno mrtva, neki signal nista?

Dobijam odgovor ā€œpa ne baca sliku, valjda mrtva skrozā€.

1 Like

Javljam sta misli ali ovako na daljinu je tesko.

1 Like

Evo sta mi je rekao. Da to ne vredi te pare nikako. Sto sam i ja rekao.
Moze biti memorija moze jos nekih 2 stvari ali ovako dzabe.
Samo popravka za nju ako i moze bi te izasla 50-100ā‚¬
U prevodu ne vredi nista.

1 Like

Hvala!!!

ā€œPS4 Emulator for Linux Now Plays Hundreds of Games | Tomā€™s Hardwareā€ PS4 Emulator for Linux Now Plays Hundreds of Games | Tom's Hardware

ā€œSteam Deck Check: 72% of Top 50 Steam Games Can Run on Linux | Tomā€™s Hardwareā€ Steam Deck Check: 72% of Top 50 Steam Games Can Run on Linux | Tom's Hardware

ā€œHONOR i Microsoft su novi partneri - B92ā€ HONOR i Microsoft su novi partneri - B92

Windows phone? :thinking:
Kako bi bilo dobro.

To je gotovo,vjerovatno idu na mobilnost win11 neke kombo maŔine tablet PC ali obzirom na popularnost Honor brenda možemo svaŔta očekivati

Windows 11 ce moci android aplikacije da pokreceā€¦ bice zanimljivo videti kako to u praksi funkcionise.

1 Like

Bio nekad ban dok su bili Huawei

Ubilo se od popularnosti. Ovde se pomenu nikad :smiley:

Kad smo sirotinja,njima je Azija glavno tržiŔte

1 Like