PC joypad na XBOX 360

Poz svima imam jedno pitanje nedavno sam kupio Xbox 360 ali nisam dobio joypad uz njega pa me interesuje dali je moguce da koristim neki pc joypad da bi me to izaslo sto jeftinije :smiley: . Gledao sam nesto kao ovaj ali nisam siguran dali bi to radilo
Joystick/joypad/volani | JoyPad USB Genius Wireless Grandias 12V, MaxFire | WinWin Ra?unari

Ne moze.

Ok hvala x.x

Ne moze taj ali moze npr Logitech Cillstreamā€¦ Google рŠµŠ·ŃƒŠ»Ń‚Š°Ń‚Šø сŠ»ŠøŠŗŠ° Š·Š° http://www.digitalitech.com/logitech-cillstream.jpg On ti je npr skoro duplo jeftiniji od originalnog joypada

Super i gde to mogu da nabavim ?:woot:

NE! Logitech Chillstream ne moze na xbox360! Samo moze na kompu da se igra sa njim i prepoznaje ga kao xInput (xbox joypad)ā€¦

._. Ja sam sada skroz zbunjenā€¦

nema sta da budes zbunjen.

Logitech Chillstream DEFINITIVNO NE MOZE na xbox. nemojte dzabe kupovati, nece raditi na xboxu nikako.

imam Chillstream, koristim ga na kompu (ili sam koristio pre nego sto sam kupio xbox i dobio kontrolere)

da, postoje drugi proizvodjaci kontrolera za xbox360, ne morate da kupujete original Microsoftov. ali Chillstream definitivno nije medju njima.

inace, posto microsoftov kosta 3900 dinara, zaista mislim da se ne isplati kupovati ni jedan drugi, kupite original i nema da boli glava :slight_smile:

Eh izvini onda na dezinformaciji ali stvarno mi se cini da sam procitao negde da moze i na Box-uā€¦:headbang:

Pa zna li neko koji su to dzojstici i koliko kostaju, posto ocu da ustedim svaki dinar a ne ide mi da platim vise dzojstik nego sto sam platio Xboxā€¦ :nono:

Takvih joypad-a jos uvek nemaā€¦ Mozes da kupis neki polovni da bi ustedeo,ali drugacije ne mozes,jer ako uzmes zicni(koji je jeftiniji) brzo ce ti crci kabl i opet moras da kupujes i ispadne ti na kraju skupljeā€¦

Veruj mi, nemoj uzimati nista drugo osim originalnog Microsoftovog. Ostali ce ti samo pokvariti uzivanje.
Nije to xbox bez njegovog originalnog dzojpeda.

Pa drugi i ne mozeā€¦

kako ne moze ?

ima dosta 3rd party kontrolera.

proizvode ih i anonimne firme i neki relativno poznati proizvodjaci.

doduse, svi su jeftiniji (i losiji) od originalnog microsoftovog.

ne zato sto niko ne ume da napravi bolji, nego jer nema potrebe, ti jeftiniji su tu ze one kojima je microsofov skup, al za skuplje i bolje od njega nema trzista.

Ozbiljno? Onaj Jetion i tako ti?

Heh kao naprimer Razer Onza- za one sa malo dubljim budjelarom-

Mada i za njega pise da ce biti negde oko pedesetak eura,sto i nije bas toliko puno s obzirom da je to Razerā€¦:slight_smile:

ma daj za te pare onda bolje dati i kupiti original xbox-ov dzojstik nabaviti onu spravicu koja se kaci na usb i eto kvalitetan dzojstik jos bezican za dosta pribliznu cenu a kvalitet tog razora i xboxovog dzojstika nebo i zemlja uostalom nemogu da se mereā€¦ kada bi krenuli da gledamo specifikaciju oba dzojstika koji sta moze pobeda je zagarantovana za xbox-ov dzojstikā€¦

A kako je to zagarantovana pobeda za originalni joypad?
Ovaj Razer ima precizniji D-pad, mogu da se podesavaju analogni i po visini i po otporu koji pruzaju, znajuci Razer sigurno ce moci i makroi da se prave. Da si ikad probao neki razer proizvod ne bi tako olako donosio zakljucke.
Jedina prednost originalnog je sto je wireless, a razer namerno pravi skoro svu opremu sa kablom, zbog brzeg odziva, koji neki ljudi cene, tako da je za nekoga ta prednost sto je originalni wireless u stvari mana.
Samo mi molim te jos reci koje su to prednosti originalnog joypada kada bi gledali po specifikacijama?

Ima dosta 3rd party kontrolera, ali samo MS-ov je wireless!!!

Tacno tako, a ja sam iskreno postao alergican na kablove.