PC joypad na XBOX 360

УХ! И ја! Након што су ми 3 Лоџитек џојпеда са каблом цркли(Дуал екшн - тада најбољи са каблом) баталио сам жицу заувек.

Mogao bi Saitek PP 34

Cekaj pa ko je uopste rekao da postoji drugi wireless?!!!
Mene samo zanima koja je to prednost originalnog joypad-a u odnosu na gore pomenuti razer. Vec sam pomenuo u gornjem postu da ima ljudi koji wireless vide kao manu a ne prednost.

Niko ti ne moze odgovoriti ozbiljno na tvoje pitanje, kada Razerov kontroler jos nije u prodaji, a pitanje je i kada ce biti, prvobitno je receno 9 jula. Na osnovu prvih najava, i predstavljenog hand-made prototipa, Onza bi trebalo da bude u svemu superiornija u odnosu na standardan xbox kontroler. Kazu da je namenjen profesionalnim igracima FPS-a gde ce i najvise doci do znacaja mogucnost manuelnog podesavanja tvrdoce i osetljivosti analoga, a trebalo bi da olaksa i igranje borilackih igara ala Street Fighter zbog poboljsanog D-pada po ugledu na sonyjeve kontrolere. Sve u svemu videcemo kad izadje, jer davatio ocene o kontroleru koji jos nije u prodaji i za koji se jos sa sigurnoscu ni nezna kako ce na kraju je izgledati je besmisleno.

Da ozivim temu…

Svi su ovde pisali da ima puno 3-rd party joystick-a ali skoro nijedan nije naveden…Zanima me neki jeftini zicani koji bi mogao da radi (ne tipa 500 din ali ne 5000).Ja za sebe imam Microsoft-ov wireless ovaj drugi bi bio koriscen jednom ,dvaput mesecno za Fifu ,pes ili tako nesto.

XBOX 360 Dodatna oprema - Games – igre, konzole, igračka opema evo link pa gledaj…pogledaj na jos nekim sajtovima.