Partizan ili Crvena Zvezda?

Pominjes sudije u kvalifikacijama hm…

Dada, namešteno, očigledno :slight_smile:

Sigurno će neko da namešta protiv Krasnodara, koji je 50x moćniji finansijski od cele naše lige…

Nemojte biti smešni, tako su njima u revanšu svirali nepostojeći penal, jer drugačije do gola ne bi došli…

Nego aj neka mi neko objasni sta ce Aleksandar Vucic i Petar Skundric na potpisivanju ugovora sa Gaspromom? :slight_smile:

Nije fazon da li je namjesteno nego koliko ste losi a koliko ste imali srece da se domognete Evrope uz naravno neciju pomoc (khm khm) usput laku noc i samo opusteno vidjelo se ko je bolji :shushing_face:

Evo vam jedna lepa kompilacija vašeg idola

Laka vam noć

Sanjajte Zvezdu, ionako vam ona ne izlazi iz glave… Težak je vaš život

Zeljko Pantic je mentol to nije tesko priznati…

Recimo jos jedna izjava Vucica :slight_smile:

  • Svi kažu da su Rusi dali pare, pa se onda članovi uprave hvale kako su doveli velike sponzore, ali je to omogućila država. NIS u Partizan i Gazprom u Crvenu zvezdu, a jedina je istina da su oni to uradili zato što je država to tražila - zaključio je na tu temu premijer Srbije.

Znaci da zakljucimo DRZAVA TO TRAZILA i to nema nikakve veze sa istorijom i navodnoj velikoj ljubavi Gasproma i Putina prema Zvezdi :slight_smile:

Pa sam sebi daješ odgovore na pitanja…

Oba kluba su državna, i normalno da će ih država pomagati. NIS i Gasprom su jedna te ista firma, i presipaš iz šupljeg u prazno, Gasprom je Zvezdin sponzor od 2010. da su tako svemogući i da to žele, izvukli bi Zvezdu iz govana još tada

Ok ja ne kazem da Partizan nije dobio nista ali ocigledno drzava ne pomoze srazmerno jer taj Gasprom da 7 milki, a NIS jednu milku i plus sto Zvezda ima jos neke dzavne sponzore koji daju po milku dve…

Msm pa sam Partizan je obelodanio koje cifre su u pitanju i one su krajnje smesne

Jao brate, nemoj biti smešan, pa svi iz vrha nebitno da li to bio Terzić, Vučelić, ili bilo ko drugi iz bilo kog od ta dva kluba lažu, ne da lažu, laganje je slaba reč, kada oni otvore usta, 50 ljudi u africi umre od gladi…

Njima je samo važno da napune svoj džep, za ostalo će lako. Partizan pokušava da isprovocira Zvezdu klinačim fazonima, dok Terzu tačno zabole patka da se mlati sa njima…

1 Like

Vidim da niko nije demantovao te Partizanove cifre. Ja cenim da Zvezda dobija oko 10 miliona eura od sponzora, a partizan samo milionce i naravno da vredja zdrav razum kad neko kaze kako je 1=10 :slight_smile:

Plus otpisi dugova koje Partizanu niko nece otpisati…

Samo kroz te mutnje radnje KK Zvezdi je skinuto dvadeset miliona, a FK oko 30 :slight_smile:

Recimo svi znamo situaciju u kojoj KK Partizan vraca sve dugove sa kamatom

Ja mislim da si malo rekao… Dodaj po nulu na svaku cifru i onda smo tu negde… Dakle 100 miliona za FK svake sezone, i 300 miliona otpisano KK… Tu smo sada…

Alo čoveče, ko gubi ima pravo da se ljuti… Posao Vladana Lukića je bio pošto je bio nesposoban da vodi klub, on je svaku priču vodio o Partizanu, i kako ga.gura država, kako su oni zaštićeni itd… Sada to isto rade ovi iz Partizana, samo se okreće uloga svakih.7-8 godina

Sve se ja to slazam ali ovo sto sam napisao su ciste cuinjenica i to niko ne moze da ospori. Znam da ces ti reci Partizan je dobio vise ali ja ni jedan dokaz ne vidim, osim rekla kazala.

Navedi mi jednog sponzora i reci dali su toliko i toliko ili je sve islo ispod ruke? :slight_smile:

1 Like

Kako ja da znam koliko je ko para dobio i od koga?
To što ti mlate hartijama, šta ti to znači?

FK Partizanu je sponzor MTS, dok KK je sponzor Tesla (iliti Comtrade-ov brend ili ćerka firma) a sve to kako bi mogli nesmetano da uvoze svoje uređaje iz kine i predstavljaju ih kao srpske patriotske, itd… Tako je isto glavni uslov da se NIS proda Gazpromu da oni moraju sponzorisati neki od naših sportskih kolektiva…

Mogu li admini ovo prebaciti u odgovarajucu temu. Jako smaraju ove diskusije, a uvek se zaletim da procitam nesto zanimljivo od Fabricija… Kad ono, corak :unamused:

Iznenadjujuce zaista, toliko je bilo negativnih komentara kada je preuzeo tim. Apsolutno niko nije ocekivao ovako nesto.

Evo, prebacemo. :slight_smile:

1 Like

A mozda tema da bude zasto ne klub iz tvog grada ? Pa nije fudbal u Srbiji samo Zvezda i Partizan. Tom logikom trebali bi da navijamo svi samo za dva kluba u svetu.

Ja navijam za jedan od ta dva kluba jer sam bio dete tog stereotipa Partizan ili Zvezda ali ne zivim u BG i sta je jako lose. To sto ja ako zelim da odvedem decu na utakmicu koja nije u kategoriji rizicna treba ti za 4.karte put,klopa pice 100 eur i ode ceo dan na to.A ako je utakmica Lige Evrope i Sampiona za porodicni odlazak ti treba oko 300 eur i vise. I zbog toga jako retko porodicni ljudi idu na utakmice. Deca se retko vode na te utakmice i izostaje jako bitan element,sport je za uzivanje a ne za mlacenje i svadjanje. Nema uzivanja i porodicnog vezivanja sa vasim sinovima na utakmici zato sto po nekom stereotipu treba navijati samo za ta dva kluba a odlazak iz bilo kog grada do BG radi gledanja utakmice nije jeftino.

U svakom gradu ima neki klub i neki tim,vikendima imamo utakmice umesto da posle rucka prosetamo do stadiona i provedemo 2-3 sata na utakmici na tribinama navijajuci za svoj tim iz komsiluka sa svojom decom pritom ne izlagajuci se nekom nenormalnom trosku. I sto je najvaznije navijas za svoj grad za svoj klub. Ako se vodimo logikom da navijas za klub koji nije u tvom gradu znaci da onaj ko hoce da gleda fudbal i da navija za neki drugi klub a vodi se kvalitetom nikad nece navijati ni za Zvezdu ni za Partiza vec za neki Real i Barsu.

3 Likes

Slažem se inače da sindrom navijanja občno ima uporište u porodici. Moj otac je navijao za Partizan i kada si mali usade se te neke “vrednosti”. Ne razumem @von_Brcoos kako je moguće uopšte navijati za neki suprotan klub, mada verovatno ima i taj momenat da te povuče društvo. Znam da zvučim krajnje staromodno i zadrto, ali je isti slučaj sa većinom mojih poznanika. Poznajem par klinaca koji su se opredelili za suprotan klub u oba smera, i uvek sam se čudio. Možda je to svojstveno mlađim generacijama, ne znam…

1 Like

Slažem se sa Padavanom.
Normalno je u normalnim i uređenim zemljama da roditelji vode svoju decu na utakmice.
Prirodno je da navijaju za isti tim, ako već idu zajedno na utakmicu.