Paris Games Week 2015

Nastavljamo sa temama za danas.


Ove godine PGW se odrzava od 28. Oktobra do 1. Novembra. Prosle godine PGW je bio najposjeceniji game expo nakon Njemackog Gamescoma, sa cak 272.000 posjetilaca. Ove godine PGW nam po peti put donosi Electronic Sports World Cup, kao i mnostvo PC i Mobile hardvera, arkadnih masina, knjiga, ali i onog nama najbitnijeg, IGARA.

Ko gleda e-sport evente, ESWC raspored za PGW je na slici ispod :


[U]**Igre koje ce se pojaviti na PGW :

**[/U]Dark Souls 3


Homefront : Revolution


Wondershot


_Call of Duty : Black Ops III

_


Tom Clancy’s The Divison


_Halo 5 : Guardians

_


Quantum Break


Battleborn


Gigantic


_Star Wars : Battlefront

_


_Mighty No.9

_


… i mnoge druge poput :

  • Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4

  • Lego Dimensions

  • Arslan : The Warriors of Legend

  • Total War Warhammer

  • FIFA 16

  • Skylanders Trap Team

  • Pang Adventures

  • Zodiac : Orcanon Odyssey

  • Hazelrun

  • Ass Creed Fornicate

  • Forza 6

  • Rise of the Tomb Raider

  • Cuphead

  • … itd

Licno se radujem da vidim malo vise o Dark Souls 3, Quantum Break, Battleborn, Gigantic, Cuphead i igre koje dolaze na iOS poput Zodiac : Orcanon Odyssey.

Takodje poznato je vrijeme PS4 prezentacije a ona je dan ranije, u utorak iduce sedmice, i trajace tacno sat vremena.


<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention –>

@Lynx Leakovan je i Quantum Break kontroler za XO ( mada ne znam da li je provjerena informacija ) :


E pa ljudi dosta od mene za danas, ako naletim na jos sta, editovacu post :smiley:

Rekose bice novih igara, vidjecemo…

homefront me zanima, moram da vidim jos koji gp video.

Uf bice dosta igrica koje me interesuju , svaka cast na odlicno napravljenoj temi :smiley:

Kad je ono beše Sony konferencija? Sutra od 18:00 beše?

Imas na slicici malo gore iznad. Od 16.45-17.45

Zar mi nismo GMT+1? Onda bi valjda bilo od 17:45? Mada, nemam pojma zašto, stalno mešam oko ovih vremenskih zona. :slight_smile:

Jesmo. Do 25. bili smo +2, sad smo standardno +1.

Počinju leakovi.

Motori stižu u DriveClub (nepoznato koja forma contenta), a Uncharted 4 će moći da se igra na showfloor-u (verovatno MP, al’ ko zna).

Livestream link:

Heavy Rain PS4 shown at Paris Games Week #PlayStationPGW


Mi jesmo GMT+1 a to je u stvari CET. Dakle, prevario sam se, nisam ni protumacio tekst na slici kako treba, ucinilo mi se da pise samo 16.45-17.45 CET ( u fazonu “od-do” ) , a ne da su to u stvari 2 razlicita vremena pocetka za 2 vremenske zone.

Dakle od 17.45 kod nas

Linkovi za gledanje :

https://www.youtube.com/user/sonyplaystation

Dešava se svima :slight_smile: Ajd da vidimo šta nam Sony sprema :slight_smile: Još sat i po do akcije :smiley:

Chrono Trigger/Cross remake, remaster, reHD, renesto, god please :smiley:

Don’t do this to yourself man. I ja bi voleo i kupio bi tri kopije odmah, ali jok, toga neće biti. Jedino ako Sony zaista najavi Classics za PS4 sa poboljšanjem rezolucije i trofeja, ovako? Jok. Ali kako sam popizdeo kada je SE koristio remix Frog’s theme u E3 tea****, a onda smo dobili jedno veliko ništa… **** you SE. Makar smo dobili Project Setsuna, Nier 2, itd.

Gran Turismo 7 oleeeee. Pazite sta vam kazem.

Možda na PSX? Mada, opet, na PSX bi možda pre očekivao igre poput God Of War. Videćemo šta su spremili.

Shadow Of The Beast, huh? Ne deluje loše.

Ako se i pojavi GT7, bice to u klasicnom Polyphony Digital stilu, neki CGI video, cisto objava da se radi na igri, bez ikakvih detalja, kao i svaki put do sad. A onda kroz par mjeseci malo po malo otkrivati detalje. Kao da gledam. Za PSX sumnjam da ce se tad pojaviti.

Btw planirao sam i za PSX da napravim ovakvu temu odmah nakon PGW-a.

Šta je kog đavola ono Edith Finch? Očekivao sam još jedan walking sim, ali ovo… Dafuq?

Weed Simulator 2016 :smiley:

Ne bi me čudilo, evo malopre je lik postao neka hobotnica ili koji đavo koji jede ljude… Awesome and disturbing ;D