Paris Games Week 2015

MS nije pripremao nikakvu konferenciju koliko sam skontao?

Nope, imali su Gamescom i to je to za ovu godinu valjda. I dalje će biti na showflooru sa demoima igara, ali neće imati konferenciju, kao Sony na Gamescomu

Igra je ridiculous totalno, menjaš oblik živih bića i konstantno si gladan?! :smiley: Vutra 'le ale, to je to, garant! :smiley:

No Man’s Sky mi se sve više i više dopada!

Gravity Rush 2! **** yeah. I dalje ne mogu da verujem da postoji.

Ali, Boundless mi deluje meh, kao Minecraft klon, ona Aviicii igra mi je isto meh. NMS mi je oduvek bio jedna od onih igara koje znam da mi se neće svideti. Ok je open world, ali ako zaista nema kraja onda meni gubi neki smisao i osećaj krajnosti.

Bloodborne ekspanzija mi deluje ok, kao i Uncharted 4 mp.

Kao sto rekoh za Gran Turismo, tacno sam znao :smiley:

Never change, Polyphony Digital.

Ali, nije 7, već Sport :smiley:

Kako li bi izgledao Tekken VR? Da se pesničiš iz prvog lica?

Brate, toliko beta će biti na PS4… Ovo je nenormalno. Uncharted, Gran Turismo, Tekken, Battleborn, itd.

Ovaj lik sto predstavlja Wild, zeca zove Rabeeet hahahah, nekako razvuce, umirem :smiley:

Rekoh ja bice GT. Mada nista konkretno ne rekose, nije mi ni jasno o cemu se radi.

Kad se podvuče crta je bilo interesantno, ali mi deluje kao da su mogli više da prikažu za ovo vreme. Takođe sam razočaran što nije ništa rečeno u vezi one glasine za PS Classics. Makar sam video još Gravity Rush 2 :slight_smile:

Meni je ovo bio smor zesci. Cekam da vidim Far Cry Primal, trebalo bi da bude neki gameplay. Homefront isto.