Only Fun's

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

5 Likes

6 Likes

A koje Milice nesretnice, jel se misli mozda na Milicu Zavetnicu ili kako je ja zovem Mica Zavisnica ? :slight_smile:

Ja imam jednu teoriju, ja mislim da je Milica Zavetnica zapravo ona mala Milica iz “Otvorenih vrata” (sto po ceo dan gleda skupstinu) samo je eto u medjuvremenu porasla i krenula za nju ocekivanim putem. :smiley:

1 Like

:sweat_smile:

1 Like

Haha istina, dobro je rekao brat Djidja. :slight_smile:

1 Like

Nego sto kazu jel preziveo i onaj cuveni Lambordzini Diablo u 12 boja ? :slight_smile:

20220308_105957

10 Likes

:hugs:

1 Like

3 Likes

8 Likes

1 Like

Eto ima posla ko hoce da radi. :wink:

3 Likes

Hha ludi Rusi, e ovo je pravi trening, sa sve medvedom iza tebe. :slight_smile:

Nego znate ko su bas zajebani likovi (a o kojima se ne prica previse), Ceceni i Dagestanci, ako Ceceni dodju u Ukrajinu Ukrajinci su ga bas najebali, setimo se i da su onako maleni sa svega milion ipo stanovnika i Ruse svojevremeno namucili, znaci oni pretezno zive u brdovitim podrucjima, u dosta surovim uslovima, ono od malih nogu sve ih upisuju na dzudo, rvanje, boks, sambo, MMA ili neki borilacki sport (tamo malo koga zanimaju fudbal, kosarka i slicno, tamo se svi loze na borilacke sportove) i prilicno su dominantni u tim sportovima, pogotovo MMA (ono crvsti jbt, znaci tenk ne moze da ga obori) i pogotovo kad uzmemo u obzir i koliko malu populaciju imaju i onako odgajaju ih dosta surovo i spartanski, ono ne prezaju ni od cega a pritom su i muslimani pa dodatno imaju tu fanaticnu crtu, onako dosta surovi za neke nase pojmove i zajebani.
Ja se secam jednom pre nekoliko godina kada sam bio u Becu i tamo sam se na nekim vratima malo zakacio sa jednim Cecenom sto je radio kao obezbedjenje, ono nista strasno kad ono odjednom muk, svi kao krenuse prema meni, kao sta to radis jebote, jel si normalan, ja kao pa to recite njemu, oni kao pa on je Cecen, ja kao malo boli me q…c sta je moze da bude sta oce, a oni svi kao ma gde bre jebote jel si lud, gde si nasao da se kacis sa Cecenima, ono pojeli bi te, ispucali bi te ili bi ti smrskali lobanju,znaci zajebani su u PM, ne prezaju ni od cega, svi ih se klone, niko nece da ima nikakva posla sa njima…

3 Likes

4 Likes

3 Likes

Kad smo kod rmbačenja

2 Likes

5 Likes