NOVO od TX-a Slim Proto V2 In Production

Kako TX kaze konacno su pobedili TX glithchovanje na SLIM konzolama i doveli ga do savrsenstva i napravili [SIZE=3]SLIM Proto V2 [/SIZE]. Ostaj pitanje da li ce ovaj novi savrseni chip biti stvarno tako savrsen i da li ce ga nazvati RGH 3.0 ili kako.

We finally nailed the perfect glitch code for all slim consoles with the Slim proto. We thank the many many members for their feedback and test results. Because of you we are now able to produce the perfect hardware that will work with all slims and require very little tuning (even less effort than the first slim proto)

Rather than come up with a fancy name i’ll just stick with the brand name “proto” (which i guess is a fancy name in itself?)

In production right now is the Slim Proto v2 - however this is the full version and not a prototype so don’t be fooled by the name.

Changes:

  • Improved code - performance fine tuned

  • Smaller footprint/tighter circuit layout to give cleaner signal performance

  • Added ROL output support

  • Added CR_EN pad

  • No more solder bridges required

  • Includes custom made “pro” double shielded and grounded CPU_RST Cable

  • Supports Trinity & Corona v1 - v6

This product will replace the CR3 Pro which has now been discontinued. This will be the last Slim RGH device we will make, we feel that it just can’t get any better.

For performance and test reviews of the Slim proto v1 please go here: Xecuter Slim Proto

We have started accepting pre-orders from retailers so we suggest you contact your preferred retailer and ask them to get their orders in asap

lepo sam ja napisao da ce odmah da usledi v2 jer su ga najavili da uveliko rade na njemu neposredno po izbacivanju V1 cipa, ali eto sad promenise i dizajn…

a logicno digli i cenu, prokletnici!!! :smiley:

Moze li neko da prvede, sta su oni tacno popravili?
Koliko znam cr3 se masovno ugradjuje jer je jeftin a nikog ne mrzi da ceka dok se konzola pali 2 min

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Coolrunner REV C se proizvodi RGH1 i RGH2.0, svi CR3 su prestali da se proizvode umesto njih se proizvodi R-JTAG za PHAT RGH 2.0 a za SLIM TX proto V1/V2 , CR3 LITE i CR3 PRO se ne proizvode vise.

Kolko kosta ?

pa bice nekih 25e u nabavci

do duse onih 2 minuta ili pak minut do minut i po zavisi od konzole nije mnogo s obzirom da drugi cip kosta znatno manje, znaci za to vreme koje je apsolutno nebitno jer se konzola ne pali non stop nego samo kada se igra je sasvim ok i razumljivo a cena nije opravdana, to sto oni pricaju e sad je full time ovo ono, u praksi nije bas uvek tako jer nije svaka konzola identicna, i ne ponasa se isto, npr 50% pale super ili u granicama do 30 sekunde, ostalih 50% ne, tako da kako soe kome zalomi

Pa bre da ne znas TX sajt http://team-xecuter.com/ + PTT na sve sto napisu i jos od resselera do reselera cene variraju. Cena ti ide od 25€-33€ po kom, najvisa cena je za samo jedan chip ako budes porucivao.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • ruka na sve to posle i krajnja cena za RGH se penje na 55-60e jer takodje tu postoji i element iznenadjenja, tj carina i porez :slight_smile:

Ja sam dao cenu TX sajta i cenu chipa, logicno da ako sam porucuje cim pita za cenu da nema ruke nego sam ugradjuje, po evropskim propisima carina postoji samo kod nas.
E sada da je pitao koliko je cena RGH sa ovim chipom dobio bi obrazlozeno :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Carina postoji svuda ako nisi znao, evo skoro drugar narucio navigaciju iz usa do svedske, carina je bila 40e… Nemas carinu jedino ako ide iz EU zemlje u drugu EU zemlju

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Mi smo u evropi, nismo u americi ili aziji, evropski propisi bi trebali da budu primenjeni i kod nas, od evropskih dobavljaca se porucuje… Nisi napisao nista sto ne znam …, ali za jedan chip nece biti carine skoro pa sigurno, tako @jezdo poruci jedan i kreni na posao :slight_smile:

to da ali ovo za propise heheheh pa mi bre nemam uredjenu drzavu da bi to radilo kako treba bolje da ne ulazimo u tu temu… za 1 nece biti carine sigurno, ali opet, to zavisi samo od volje carinika i nista vise, ako mu dune ima da ti pise carinu i za 1 dolar iako po propisima ne bi trebalo

Well this simply is not true. :slight_smile: Evo meni je pre neki dan stigao ebook reader iz Amerike u Italiju i nisam platio nikakvu carinu ni porez. Ovo mi je jedno 20-ti put da narucujem nesto iz Amerike ili Kine i nikada nisam platio nikakvu carinu, jer je nema. Brza posta mi direktno donese na kucnu adresu.

pa moze da je nema jer to je volja carinika bre, i meni do sada u nasoj zemlji nikad nije naplacena carina a porucivao sam i mobilne telefone iz USA i sto djavola, kad znas kako da narucis i sta da ti napisu na carinsku deklaraciju normalno da nece da je ima…

ali ako carinik krene da otvara i gleda, i neko mu stao na zulj iz inata ce da naplati carinu

Pa skupi ovi cipovi je*ote ja sam mislio da vi sto radite rgh vise zaradjujete :smiley:

Pa mosaaa ja to i pricam sve vreme, plus kad dodje neka konzola koja ima smetnje ubijes se od posla, a zaradis tik nesto malo… U EU rgh nemas ispod 90 eura nigde

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Kada radis sa TX original nemas preteranu zaradu ali musterija dobije kvalitet chipa i pouzdan RGH, Ja preferiram TX uvek, na netu ima sve i svasta ako neko ugradjuje TX neka ti slika, da kod od chipa kutiju sa kodom koji je validan, zuti ne spavaju bre sve prave. :slight_smile:

Meni je @studipvpc ugradio ovaj chip proto v2 u Slim E konzolu.Ako izuzmemo smetnje moje konzole pali od 5-15 sec.Nikad duze od 25.Super je!!!

heeehehe smetnje, sa sigurnoscu tvrdim da je tvoja do sada pobednik u smetnjama, pa onda iza jos od jednog decka phat konzola, koja je takodje progledala na R-JTAG cipu, isto onaj poslednji 1.1 valjda, nemam pojma vise

u sustini konzola kada je dobra i nema smetnje, a retko se pogodi takva, radi i sa obicnim REV C cipom kako treba, evo onaj prvi E slim koji sam radio 15 sekunde sa obicnim cipom uvek, on bi sa protom radio na 0 tj instant na pritisak dugmeta kao da je fabricki… no jbg ne moze uvek i jare i pare, moja konzola je takodje jedna od gorih, ali je volEm :smiley:

sve prethodne za koje sam tvrdio da su bile problematicne su zapravo bile maciji kasalj kada sagledam sada posle nekog vremena…

Pazi meni se desi da pre 2-og zujanja upali.Naravno onda nekad nastupi tamna strana moje konzole…Ja sam prezadovoljan!!!

Послато са ST25i користећи Тапаток 2