NOVO od TX-a Slim Proto V2 In Production

pa s obzirom da je moglo da bude duplo golo super kako radi :), ja sam bio ubedjen da nece da radi heheheheheheheh

Ali sljaka ubija…
Ko je spreman da malo skuplje plati od obicnog cipa mislim da je skroz dobra prica…
Na normalnim konzolama bi ovo bilo otkrovenje…

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

ne mora da znaci, na normalnim je bacanje para, sem ako neko nema specificnu zelju bas za time, ali ovako ne dobija se nista, jer one rade pa rade, pale za 20ak sekunde duze, ali ne opravdava se ulozen novac za to… e jbg gde ne moze, kao kod tvoje, onda mora to da ide da bi uopste radila

Isti slucaj je za ljude koji hoce da idu na LIVE iskljucivo, i traze zamensku dvd plocu, koja da se ne lazemo uopste nije jeftina, ali to je njihova zelja i ja to postujem… sve moze da se odradi hehehhe

Skuplji cip je po meni bolji, uvek ekstra ucitava ne moze da zabode, naravno sa obicnim cipom ima konzole ko da su na proto ali prosto statisticki je retko. Da si meni pitao @konzo ja bih ti odmah preporucio PROTO :wink:

Iskreno meni je bitno samo da radi…
Citam po forumu da ljudi cekaju po 90 sec pa i 120sec…
@M007p Sada znam da Proto kida!!!Hvala;)

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Yep, proto izuva na nekim konzolama po 15-20maks sa obicnim ni da beken samo glitchuje do besvesti.

Yes of skroz proto rocks :slight_smile:

Sent from iPhone 5

Kod mene zna da ne glichuje.Ali kada krene za 10-15 je upaljen.Ma nekad pre drugog zujanja upali…Samo da Corona v6 nije ploca sa glupim smetnjama… tj.moja Corona…

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

V5 i v6 su ploce koje su uzas itd… Ali proto je proto :wink:

Sent from iPhone 5

Nisam neki poznavalac xbox konzola ali ne razumem sto rade revizije ploca na losije,koji je smisao napraviti losiju plocu…
Voleo bih da znam razlog…:confused::confused::confused:

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

usteda na materijalu, tj komponentama a zadrzava se ista cena finalnog proizvoda koji ti placas, dakle MS spara na ustrb kvaliteta a naplati isto…

Taj MS kao da je srpska firma…:slight_smile:
Cudi me da vec nisu otvorili fabriku kod nas…:D:D:D:D
Bzv.Mogli su da zadrze stari kvalitet na zalasku konzole,a ne ovako da se brukaju…
Da covek ne moze ni RGH cestito da odradi,pa zar smo mi to kao korisnici zasluzili:D:D:D:D
Vidis kako TX izdaje sve bolje chipove kako vreme prolazi:):slight_smile: (Proto v2)
Trebao bi MS na njih da se ugleda:):):D:rolleyes::rolleyes::):););):wink:
Послато са ST25i користећи Тапаток 2

sad izbacuju CR4 XL koji je Proto v2 + R-JTAG 1.1 u jednom maltene tj bice i za slim i phat konzole, navodno jos bolji nego oba zajedno, meni vise smrdi na marketing ali ajd sad… da uzmu jos malo para, a ujedno finalni XBOX 360 proizvod od njih, za 360 vise nece praviti nista… E sada cena, verovatno ce biti malo naduvana

Eto vidis kako ljudi “poboljsavaju” da bi uzimali pare:D:D:D:D

A MS sakati da bi uzimao pare;):wink:
Ako bude bolji od proto v2 onda im svaka cast i nek naplate…
Послато са ST25i користећи Тапаток 2

realno gledano nisu morali da prave novi hardver, CR3 recimo je zavrsavao isti posao, nego nisu hteli da izbace javno kod koji se flesuje u cip kako ne bi doslo do kloniranja istog, zato su gurali Proto 1 i 2 samo zbog novog koda u samom cipu

no da ne duzimo vise…