Novi Microsoft Store stiže na Xbox

Meni nekad prođe nekad ne.I to kartica koja je vezana za Game Pass pretplatu. Moraću da zapišem kada mi prođe naplata da vidim šta sam dobro uradio.

Ja sam testirao samo jednom do sada i radilo mi sve okay. Ovih dana treba da produzim game pass pa cu videti dal ce biti nekih problema. Inace, master card koristim.

Kome ne prolazi kartica na novom store-u neka pokusa sledecu metodu,meni je radila 10/10 slucajeva.
Kliknes buy da kupis igru i dobijes cuveni opss error,vratis se na igru,odes na change payment i samo ponovo izaberes istu karticu kojom kupujes i cim je izaberes vrati te na igru i ides ponovo buy i trebalo bi da obavi kupovinu,nikakvo brisanje kartice itd samo potvrdis istu karticu iz ponudjenog menija.
Meni do sada uvijek radilo od kako je izasao novi store,na starom nisam nikad imao problema,prolazila kartica uvijek.

4 Likes

Jel ovo radiš na sajtu ili na konzoli? Sad sam probao ponovo da dodam karticu na sajtu, doda je sistem ali ne mogu ništa kupiti pomoću nje, piše kao i obično contact us at MS support bla bla…

Konzola,izvinjavam se sto nisam naveo

Probaću kad dođem kući, mada nisam jednom probavao. Možda su sad nešto izmjenili sa novim storom. Pa javim.

Meni je proslo apsolutno svaki put,probaj pa javi ako prodje pa mozda jos nekome pomogne.

Leptenejebo, prođoše i kartica i Paypal bez problema na konzoli! :open_mouth:

Mora da su mijenjali nešto sa novim storom, prije nije bilo šanse da se ovo desi.

Podvlačim još jednom, prolaze i kartica i paypal NA KONZOLI, na sajtu još uvijek duplo golo. Ali dobro je i ovo.

P. S. Namjerno sam uzeo jednu XONE i jednu X360 igru, pošto se x360 igre nisu mogle kupovati na marketplceu maltene nikako, i kupio obje bez problema! :slight_smile:

8 Likes

Treba otplatiti Bethesdu :grinning:

Na sajtu je to problem već godinama. Ali ja konzoli uvek prolazi…

2 Likes