Novi Microsoft Store stiže na Xbox

Pa, nema, jedino sto danas kamere i 4K konzole proizvode veci output, ali svakako da to treba optimizovati. Ne znam koliko ljudi ucestvuje na drugim forumima, slobodan upload slika nema skoro nigde…

Stigao upravo. Na pocetku jedva sam uspeo da se snadjem. Ali je brzi i reklo bi se pregledniji. Verovatno je stigao i jos nekome od vas na forumu.

1 Like

Meni još odavno, a nisam insajder.

1 Like

Evo i kod mene je :expressionless:

Nisam neki fan sivkasto-blurovane grafike, dosta to deluje monotono, ali je nevidjeno brz, sa sve video thumbnailovima koji se automatski pokrecu.

edit: kod tebe je plavo? pretpostavljam da zavisi od “odabrane boje” za xb temu.

1 Like

Ako te to nervira može da se isključi

1 Like

Ne secam se da sam odabrao plavu boju, ali vec je takav bio store kada sam otvorio mozda je do toga, a mozda i zavisi od tab-a na kojem sam, još uvek se ne snalazim, ali je mnogo bolje sve u svemu nego 1000 klikova do preview videa i slicno…

Jeste, posto je transparentan boja zavisi od pozadinske grafike i varira.

@lesa nerviralo bi me da traje ucitavanje pola sata, ovako je zaista integrisano potpuno neprimetno.

Meni otkako je stigao novi store ne radi vise Paypal za kupovinu, a koristio sam ga godinama bez problema :frowning:

Welcome to the club bro.

E mamicu im, jel to svima?

Svima prije ili kasnije. :smiley: Meni ne radi već godinama, a ima i tih sretnika kojima još uvijek radi.

Nema pravila, kad i kako se kome zalomi.

Meni jedan period nije moglo i posle proradilo e sad neznam ja kupujem preko visa kartice nlb banke

Ja sam valjda jedan od sretnika kojemu su uvijek radile i kartice i paypal, ne znam cini li razliku sto su hrvatske.

Ko zna. Meni kartica radi sad za sad. Paypal imam ali nisam placao paypalom nikada. Usa acc

Prilicno sam siguran da USA account vise provjeravaju nego UK

Izgleda da mi sa dolaskom novog ms store-a kartica vise ne radi. Us nalog. U pitanju je mastercard otp banke. Zna li neko sta mi je ciniti?

Promeni karticu stavi neku drugu. Meni radi i dalje i posle update-a.

Vjerovatno ništa. Navikni se, šta da ti kažem.

Meni se jednom vec desilo da nece da primi MasterCard i onda sam promenio na Visu na Paypalu i to je radilo pa sam posle nekog vremena vratio na MasterCard i opet je radilo…

Hvala na odgovorima. Od sada prolazi, ali ne uvek. Rekao bih da mora da se izbrise kartica u payment method na xb pa se opet rucno unese ali direktno na store-u.