Nintendo Switch

Novi Kirby je bas simpatican. Cerkica ga igra vec nedeljama, ja uskocim kada zapne negde. Sta ja znam, meni i ne deluje da je kratka kao sto svi govore. Posto moze svaki power up da se leveluje. Plus se stalno vracamo na ranije levele da vidimo gde smo neke stvari zaboravili.

Simpa je Kirby, jedino bih voleo 60 fps-a. Levelovanje je cool detalj.

Mozda bi joj se svideo Animal Crossing?

1 Like

Tesko da moze da se svidi detetu od 4 godine. Dosta stvari ima, moras bas da razmisljas i kqo odrastao i dok sve pohvatas prodje vreme…

Možda bi bilo zanimljivo trčkaranje ali brzo to smori decu. Probao sa raznom decom :smiley:
Na kraju, sve se svede na mario, mario kart i spyro… Eto i kirby je takav tip igre. Znaci sareni platformer

Mario zna za malu decu isto da bude dosta neoprostiv. Moras veoma tacno i precizno neke stvari da odradis. Video da joj je prerano Odisej da igra. Kirbi ima onaj lagani mode koji sve oprasta. Animal Crossing podrazumeva citanje, koliko ja znam, ali toliko daleko jos nismo dogurali. :grinning:

1 Like

E pa nisam znao da ima 4 godine. :baby:

Ajd’ još 7 dana, izdržaćemo…

4 Likes
1 Like

Konacno sam uspeo da pobedim u online trci Mario Cart 8 Deluxe! Juce jednom i danas. Ovaj zivot krece uzlaznom putanjom konacno!

7 Likes

Jel se nebo otvorilo?

:stuck_out_tongue:

I stadion je eksplodirao :smiley:

1 Like

Zašto mu kvariš trenutak :wink:

1 Like
1 Like

Solidno ulaganja, ako je skoro uzeo sad su u padu, do 2023 kada najave novu konzolu za 2024 idu gore :grin:

1 Like