Nintendo Switch

Ce proba klinac od 3 godine, kako da neee :joy:

1 Like

Bice tako sigurno. PS Vita imala OLED a on uzeo LCD. On koji OLED ima i u kolima :joy:

Uzeo sam i ja Switch, V2, da se malo igram. Za zenu je tu Fall Guys i Spiritfarer dok ne nadjem Animal Crossing, a i Switch Sports.
A ja sam uzeo nekoliko interesantnih naslova, u toku je indie sale - Bastion, Gone Home, Transistor, Guacamelee. Preskocio sam neke koje su bile na xbox rasprodajama.
Argentinske cene su najbolje, ali trazi neki kod pri kupovini te nisam ni pokusavao. Na ARG storu ima samo karticom kupovina. Na Meksiku moze i gift card, i paypal. Prolazi mi sa paypalom za sada.

1 Like

Da li postoji mogucnost da imam save na 2 konzole? Nasao sam nacin da prebacim sa jedne na drugu, ali se automatski brise save sa prve konzole. Ne znam da li bi uz nintendo online mogao da imam isti save na dve konzole (isti nalog)?

@candyman na eu nalogu prolaze sve kartice standardno kao da kupujes u Srbiji.

1 Like

Stare xbox navike - jeftinije u Meksiku :smile:
Ali koliko vidim moze da se menja lokacija bez nekih problema :man_shrugging:

Ako imaš Nintendo online onda sam sinhronizuje na više konzola

1 Like

U ozbiljnoj sam dilemi da kupim 2x vauchere (ponuda za N online preplatnike) za 100 eura :smile: Aktivirao bih jedan za Zeldu TotK a drugi za preorder Pikmin 4.

1 Like

Drugari, odakle skidate igre za SWiTCH?

Ja to rafim sa RUTracker-a. Ali ako nrko ima još neku ideju, neka se javi. Hvala unapred.

Spominju neki Pixel shop, pojma nemam, bas smo ispali iz fazona brate :confused:

1 Like

Ja sam koristio i torrent leech, ali me nije bilo online skoro 6 meseci i blokada naloga je pala.

Hvala za info.

2 Likes
1 Like

Idem danas da pokupim switch oled. Koji je najjeftiniji nacin da dodjem do igara za njega? :smiley: Iskreno su preskupe. Kako se vi snalazite?

1 Like

eshop, kupujemprodajem,amazon ili ako si u inostranstvu neki sajt za polovne stvari, fb marketplace… Al bez 30-40€ nema

1 Like

Ima stalno nesto na popustu na eshopu, e sad je samo koliko su kome igre po ukusu.
Ja imam nalog na Meksiku, zeni sam napravio norveski. Kazu da ta dva regiona imaju najvecu pokrivenost igara, jer nema svaka igra na svakom regionu.

Kako pazarite na online shopu njihovom? Stavio sam US region, ali odbija nasu karticu. Da li da kupujem dopune pa ondak ili?

Ili tako, ili preko paypala meni prolazi.

1 Like

Ocene su pokazatelj internet ludila.

Inace, jbt, tek sada sam provalio da Switch podrzava bluetooth.