Nintendo Switch

Koliko znam, rekli su da ce je povuci i sa ehopa, neki takav fazon. Mislim da ni Nintendo ne zna zasto je Nintendo takav.

Igra je bila samo 6. meseci u prodaji.
I na eshop vise ne postoji

2 Likes

Upravo odigrali ja i zena oba kupa, po 4 staze. Fenomenalno je, svaka preporuka

1 Like

Iskoci mi ovaj klip, ako krene ovako verujem da ce za godinu emulacija na telefonu biti skoro savrsena.

1 Like

Može li se proveriti da li je Switch banovan uz pomoć serijskog broja? I na šta obratiti pažnju prilikom kupovine? Ako može neki prijateljski savet, hvala. :grin:

Koliko znam, ban se ne moze provjeriti. Ako imas mogucnost, zamoli prodavca da ti snimi kako ulazi na eshop, to je jedini nacin.
Nazalost banovanih konzola ima mnogo zbog kupovanja naloga sa igrama, a ovi sto su prodavali naloge su radili ponistavanje uplata preko paypal-a. Kon Nintenda to je automatski ban.

3 Likes

Hvala :slight_smile:

1 Like

„BotW Explorers Guide“ PDF je trenutno besplatan.
(@xX8Lampard8Xx )

2 Likes

uu extra, hvala :clap:

Ne bi bilo lose da ga povremeno palis i proveravas-odnosno dopunjujes bateriju, dzojkoni imaju tendencije da se samo prazne kada se ne koriste (kao i svaka moderna baterija) ali posto je njima kapacitet baterije mali prazne se na odprilike 2-3 meseca skroz, a to je jako lose za zivotni vek baterije, pr radi moj nisam palio mesec ipo (vise se igram na switch light modelu) i upalio ga onog dana, konzola na 98% a dzojkoni na pola baterije…

3 Likes
1 Like

Holy sht, to je bas dobar deal.

2 Likes

Kao stvoren za tebe :grin:

2 Likes

Red je da malo probaju klinci a i ja :grin:

9 Likes