Nintendo Switch

A dali svaki switch moze da se hakuje softverski?
Lite znam da nemoze ali moze li standardni?
I moze li se to uraditi sam?
Da jurim onda najeftiniji.

Samo v1 odrrdjena serija moze softverski.
Ovo provjeravas na sajtu ismyswitchpatched, kucas serijski broj. Ove konzole su relativno rijetke za naci, tako da…

1 Like

Ma ako vec hoces hakovan switch, uzmi odmah takav.
Mnogo ces se vise cimati drugacije.

1 Like

U CG je slab izbor. Ponekad naleti na oglasima i to je to…

Ljudi zanima me sta mislite.
Nintendo switch, star dve godine, nije puno koriscen.
Stanje 10/10.
Koliko moze da se ceni?
Ide i torbica i original kutija uz njega, sve kao sto treba.

Mario deluxe koriscen
super mario odisej koriscen
splatoon 2 nov u celofanu

ps. verzija koja moze da se hakuje

Zanima me vasa procena cene svega ovoga?

Pokusaj sa 400e za konzolu, igre prodaj odvojeno.
Mozda mali popust na konzolu, ali koliko vidim cjene u Srbiji su van kontrole.

Isuse, pa to je… bas dosta para. Ne verujem da ce mu neko dati i 300, kamoli 400.

1 Like

nove se prodaju za oko 320€, a lite oko 220€ nov…
bundle realno toliko vredi sa svim tim ali to nema sanse da se proda sve zajedno, ili jako tesko

Kontam da je stavka “moze se hakovati” najbitnija za prodaju konzole.

Ko da 400e, moze i moj da nosi. :rofl:

1 Like

Je li me zezate, kod mene u BIH hakovane su 750-950KM :smiley:

Jbt sada sam prelistao malo cene. Ne pratim tu mod/hack pricu. I stvarno su konzole 400e+ :rofl:

Dodje mi da ga stavim na oglas s obzirom da sam ga onomad platio oko 300, novog. Svakako ga ne igram nesto preterano u poslednje vreme. :rofl:

18 posts were split to a new topic: Dark Souls - Switch edition

I legendarni Outlook 365, kako je samo uzasan.

edit: na molbu @iKaran prebaceni postovi.

2 Likes

Skyward Sword za Switch izgleda katastrofalno:

Meni izgleda ok.
Mislim verovatno jer nisam ni ocekivao neki spektakl.

Isto ce uraditi i za Tp i WW, samo ce portovati sa Wii U garantovano

Ja prodajem moj lite sa čipom 350e… Nije soft mode nego čip koga nema više u prodaji… Ako neko hoće da se bakce može ga proda na gba forumu za 500e+,samo čipovi idu za 150e a nema ih ni za toliko i da kartica nova 256 gb 50e plaćena, pun igrica

Ko god da ga uzme nece se pokajati, ja sam se iznenadio kako radi cip. Najvise mi se svidja sto kada skines neku noviju igru radi bez problema, tj nema potrebe da se radi bilo kakav update.

2 Likes

Jeste sve radi bez problema, nema gluposti sa donglom, I ne mora update…Samo udjes u tinfoil prodavnicu dva klika igraš, sve radi

1 Like

Nintendo Co. plans to begin assembly of its new Switch as soon as July and release the upgraded replacement for its four-year-old game console in September or October, people familiar with the matter said.

The new console, likely to be priced higher than the $299 original, may be announced ahead of the E3 conference starting June 12 to allow publishers to showcase their full range of Switch games at the global event, the people said, asking not to be named because the plans are not yet public. It will be sold alongside the $199 Switch Lite, with the standard Switch phased out over time.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-05-27/nintendo-plans-upgraded-switch-replacement-as-soon-as-september

1 Like