Nintendo Switch

Uzeo modovan switch lite… Sta preporučujete od igara? :blush:

2 Likes

Da li si upucen mozda kako ja da uradim to sa svojim nintendom?
I koje sve verzije mogu to?
Ako znas ti ili neko drugi sa foruma.
Nemam bas para da kupujem igre za Switch, preskupe su.

Ja nisam ni znao da su hakovali lite. :thinking:

Mada logicno, uskoro izlazi novi unapredjeni Switch…

Zavisi sta te zanima. Ekskluzive su odlicne tako da bih ja poceo od njih. A sa druge strane bih izbegavao neke zahtevnije third party igre, pogotovo ako imas xbox ili ps u kuci. Jednostavno mnoge igre rade i izgledaju desetkovano u odnosu na ostale ostale verzije. :smiley:

Čip… Moze bilo koja verzija… Ali ga je mnogo teško naći, bio je na aliexpresu neko vreme, sad ga nema uopšte i ako ga nadjes cene su tipa 150e…i posle toga da ti to neko zalemi kako treba prilično je pipav posao,mada ako ga nadjes spojicu te sa čovekom koji može da ti odradi…mislim da ih u srbiji nema više od 20 komada sa čipom lite… Ali je dobra stvar sto ti ne treba dongle, ništa samo upalis, odeš na prodavnicu i skidas igre.

Hakovan je on odavno, kao i nova verzija switcha… Ali samo čip… Drugačije ne može… Ali je Nintendo tužio tim executer i više čipova nema u prodaji, mnogo ih je teško naći,mozda ebay Ali cene…

Mozda za 150 nadjem lite, ali sad kad ne moze da se hakuje neznam hmmm.

Ja prodajem Lite, jos uvek u garanciji, sa dve original kutijom i torbom.
Javi se ako si zainteresovan za slike.

Iz CG sam.

Ima dosta Lite po oglasima 150 160e

Meni je juce promakao jedan za 110e. Treba mi jedan za legalu, ali opet uzeo bi regularan Switch radije za legalne igre.

U cg se prodaju oko 200, bruka.
Ne mogu ps4 slim nac ispod 200e da je krsten.
270 prodaju nov, a 240,50 polovan.

Mozda za mesec-dva odem tamo pa eto, ako hoces :grin:

Prodaces ga do tad, a iovako je hakovanje problem.

1 Like

Javi se da mi prebacis neke stvari :laughing:

Ako budem isao, zasto da ne :grin:

Na oglasima se vrti switch koji je softverski hakovan, mogu da se prebace igre ali ne smije da se updatuje.
Kakav je to hack?

Ja sam i dalje na nekoj starijoj verziji, izbacili su jos dva update-a od tada.

Elem, prvo ide OFW, pa oni izbace da li moze da se radi update sigurno, ali za svaki update moraju novi product kljucevi da se kopiraju. Ok je to, bar ja mislim, ali ispitaj malo prodavca zasto ne smije update.

1 Like

On prodaje 300, mislio sam da ispitam i aj ako je sve ok da dam 250max.
Samo da odigram tih par igara, inace ne vredi.

Verovatno ne sme da se odradi standardan online update. Jer posle toga CFW ne radi. Mora da se koristi ChoiDojourNX ili Daybreak.