Nintendo Switch prezentacija

Koja je druga dobra?

Disgaea 5

Jedan veliki meh… Da je 250$, pa ni pola jada, prihvatljivo…

Scorpio neće ispod 450$ sigurno. Ako je sreće i 500$. Što skuplje, to bolje. Ali za zvjer ispod haube…

Jos informacija:
Pro kontroler ce biti 70$
Dva joycon-a 80$ (zasebno po 50$)
Dock 90$

Ovo je katastrofa od cjena.

Pisi propalo.

Teletabis ekipa… Nista ti nije sveto :smiley:

1 Like

Naravno da nece propasti, imaju suvise vrednih IP-jeva, eventualno ce se povuci posle jos jednog neuspeha iz hardverskog biznisa i kao i Sega okrenuti pravljenju igara. Ovo mi zvuci kao najrealniji scenario, koji im u teoriji moze doneti jos vise novca.

Ja iskreno volim Nintendo i ovo mi je bas tesko palo, ipak se igrem vec 33 godine i bio sam u neverici gledajuci prvo simpanze u smesnim odelima kako se krevelje na sceni, a posle sam pao u bedak kada sam svatio da lansiraju konzolu sa jednom igrom i gomilom remake sa WiiU. Dok dodju nove igre svi ce uzeti ili Scorpio ili PRO. Ako je neko do sada i cekao da vidi sta Nintendo sprema, sada je sigurno odustao. Bilo je toliko prica, launch linup nikada bolji, gomila igara, a ono 90% od tih igara o kojma se pricalo ne da nisu u startu tu, vec ih nema ni u najavama za 2017. Uzas, jos me jeza prolazi preko ledja, a prosao je ceo dan.

Da stvar bude jos gora, graficki sve izgleda tako jadno da je to prosto cudo, mozda bi mogao da prihvatim sve ukupno da je ovo cist handheld, ali kao home uredjaj, koji se moze izneti napolje i koristiti kao handheld, ovo je promasaj na svakom planu. I sto je jos tragicnije konzola je 720P, sto je jos losije od WiiU koji je barem izvlacio 1080P.

@Lordish
Izvini moram da iskoristim tvoj gif sa jedne od tema, jednostavno opisuje moju nevericu od Nintendovog umeca da zasere stvari :frowning:

https://xboxrepublika.com/uploads/default/original/3X/a/5/a5f0cb4720285508453e18cb3156b4a408f0345f.gif

2 Likes

Samo ti :smiley: hahah

Izgleda da je zgodno za nošenje okolo (lol)

Evo još nekoliko slika za poređenje (doduše sa Wii U):





Suncetipoljubimzarko! Najnovija vjest je da njihov paid online servis nece imati voice chat, nego ce koristiti aplikaciju na telefonu preko koje cete razgovarati. Znaci, komotno su mogli koristiti skype za ovo.
Ovo cak nije ni “najbolje” od svega: aplikacija se placa!

The bigger vision is that we are going to provide an overall online service, subscription-based, that not only will capture the multiplayer opportunity, but also the voice chat capability that we’re going to provide through a global app. We think that that’s just as important as access to Virtual Console content.

The reason for that is, it continues to reinforce our commitment to online, and do so in a way that will enable the consumer to enjoy their Nintendo Switch and to still be able to play those connected experiences—like Splatoon, like Kart, like fill in the blank—while they’re on the go. Instead of having some sort of bulky gamer headset, you’ll be able to do it right off your smartphone, put in your earbuds that you use for your standard mobile device. We think that’s a pretty sweet solution. That’s part of the overall opportunity that we see in a subscription service.

Ako budu davali AAA Nintendo igre u okviru pretplate za multiplejer, count me in. :smiley:

Uglavnom, vidim da ni investitori nisu bas odusevljeni.

Po ovoj ceni od 329e u jevropi (znaci, realno mozemo da ocekujemo tu negde ili cak oko 350 kod nas), tesko da ce se isplatiti uzeti ovo odmah na izlasku. Mozda je pametnije sacekati bozicnu sezonu i novog Super Marija. Al cena jeste paprena. Dodaj ovde jos par kertridza, i ode na 500e. Nema deljenja naloga, a zbog jako male potraznje na nasem trzistu mrka kapa i od polovnjaka.

Da li neko mozda ima info koliko ce se nova Zelda razlikovati za Wii U i Switch?

Malo bolje ce izgledati na switch-u, uz brzi loading time, since… kertridz.

Loading time je prilicno mala razlika. Meni ce da ucitava sa SD kartice.

U svakom slucaju, mart se dosta priblizio, i iskreno mi je bas splasnulo raspolozenje prema Switch-u. Mislim da ce ovde biti prava egzotika, cisto sumnjam da ce ga u srbiji kupiti vise od 10 nintendo hardcore fanova.

Svi parametri ukazuju upravo na to

[quote]GameSeek honouring £198.50 Nintendo Switch pre-orders

Nintendo has at long last revealed the release date and retail price of the highly anticipated Nintendo Switch, and many of you have already emailed, tweeted and messaged us to find out if we’ll be honouring our Switch pre-order price.

We’ve got good news: everybody that ordered a Nintendo Switch at GameSeek will have their pre-order honoured at £198.50, over £80 lower than Nintendo’s advertised £279.99 UK retail price.

We’ll be bringing you more news on the Nintendo Switch and updating our listing with all the latest information throughout the day, but thought it was important to let our customers know that their pre-orders are in safe hands before cracking on with business.

Thanks to all that pre-ordered Nintendo Switch through our website, we hope the console lives up to your high expectations when it launches on March 3rd.

Trade in your unwanted video games at www.sellto.com - a new trade in video games website made by gamers for gamers, and check out @Selltocom on Facebook, Twitter and Google+!

For gaming deals, news and giveaways, be sure to find @GameSeek on Facebook, Twitter and YouTube.[/quote]

http://www.gameseek.co.uk/video-gaming-news/2795/gameseek-honouring-£198.50-nintendo-switch-pre-orders

Ok, cekajstani –

Gospodo jel ovo stvarno?!? Kad sam prvi put video mislio sam da se neko sali. Jel ovo nintendo ozbiljno napravio?

2 Likes

2 Likes

Yup, igra postoji, Nintendo ju je napravio, odmah na pocetak je trailer igre prvih 30 sekundi.
BTW. kako lepo/pravilno muzu tu kravu preko kontrolera(inace ““kontroler”” kosta 50$), pravi farmeri, hahahhaha…

Jah budala HAHAHA

1 Like