Uvek je zanimljiv dan kada ti kupujes ili @Scalper prodaje ![]()
Jbg nisam izdrzao iako imam vise igara u backlogu nego DK banana.
Mene bi žena ubila pored 2 switcha koja ne palim da uzmem dvojku ![]()
Ako joj kupiš neku torbicu za 550e neće se ljutiti
A danas se poklopilo i jedno i drugo

Retrogradni merkur
Ahahaha ![]()
Mogu da ti se raspitam u ponedeljak u odeljenju predškolaca ![]()
Pun mesec danas ![]()
Zena jos ne zna ![]()
Posto ste vi matori odustali, ne preostaje nista drugo ![]()
Moja meni uzela Donkey Konga ![]()
Neka skrivena poruka ili? ![]()
eh da je skrivena poruka…![]()
Gledam i ja odnekud da uzmem fizičku, ali mnogo 70+ evra pa možda i carina posle ako naručujem od spolja, ima da mi dođe ko da sam otišao u games i uzeo. Čekam pa kad se pojavi neka polovna
Ili ću samo digitalnu da uzmem
ako neko hoce mozemo da podelimo moj nalog nisam gameshare-ovao nis’kim
uplati 3k na racun i eto
Zavrsih DK Bananzu nakon 70+ sati. Trudio sam se da pokupim svaku bananu i svaki fosil na svim mapama i levelima. Na kraju ispade 725 banadium gemsa u statusu, dok u new game plus (kapiram da sam to poceo) pise 601/777. (?) Svakako ima jos dosta da se igra do 100% competetion. Odlicna igra i nije trebalo da sumnjam u Nintendo. Ocena 9.


