izdala alfa?
Ljudi,uzeo sam switch,do duse keca ne dvojku ali okej,hteo sam da udjem u store ali nece verovatno zbog regije vidim da je ostala Srbija.Da li imate neki predlog vezano za regiju?
Hvala
Store je vezan za nalog sa kojim pristupas istom. Stavi bilo koji, US npr, ili uporedi cene na https://eshop-prices.com/ pa promeni region naloga.
Aha,znaci menjam regiju na samom akauntu ako sam dobro rzumeo?
Da li imas mozda neku preporuku? ![]()
Da, na samom nalogu. Što se preporuke tiče, vidi šta ti odgovara od cena na sajtu koji sam okačio.
Hvala ti ![]()
Esi kupio digitalno?
Da. Mrzelo me da cekam Istvana ili nekog drugog. Svakako nisam hteo u Games/GameCentar za 11k. Jos, koliko vidim , igra ce im stici tek u ponedeljak jer kasni dobavljac ![]()
Ja cu u Spaniji uzeti, deluju mi okej cena (klasicna retail cena)
Hong Kong brt ![]()
E da, Hong Kong moze isto? Nije kao Japan da nema engleski kod nekih igara?
Drugar je uzimao skoro, sve ok, koliko sam ispratio naglašeno je ako nema eng.
koliko je u španiji?
Kod mene 60€, al sacekacu digitalno da moze i drugar da igra
Isto je 60. Ne znam dal dodsju neki porez ma te cene. Al za fizicko izdanje spram nasih 11-12k je top
Bananza šuri samo tako! ![]()
@padawan znam da volis 3d platformere i DK Bananzu ne smes da ispustis. Ovo je skoro Oddisey iskustvo, mada videcemo do kraja jer imam jos mnogo da igram. Jos je rano za poredjenje sa Aastrobotom ali kolju se vec sada na trecini igre. Jednostavno Nintendo je MAGIJA! ![]()
Da da, igram sigurno. Razmisljao jos danas da idem po switch 2 i to… videcu nesto da iskombinujem ![]()
edit
inace gledam nesto za pirateriju.. jel ima Switch 2 nesto vec?
Koliko vidim u EU n emogu da ti disable-uju konzolu ovde.
https://www.reddit.com/r/Games/comments/1m2a0sx/nintendo_can_disable_your_switch_2_for_piracy_in/
Daj nemoj se blamirati. Switch 2 jos nije ni progledao ti pitas za purateriju
