Ninja Gaiden 3

yup potpisujem to, sinoc sam presao igru, podseca na Ninja Blade vise nego na Ninja Gaiden, gameplay non stop se ponavlja, komande ako ispritiskas na brzinu nema sanse da ga zaustavis leti bezazleno po ekranu ic ne provaljujes koga i gde bijes…

zanimljiv mi je bio za relaksaciju mozga eto toliko…

Au, nisam se nadao tako maloj oceni mada meni to ne znaci nista dok ne probam. Je l’ bar igra radi na 60fps?

ma radi ok moze da se igra ja nisam primetio nikakvo stucanje… samo sto je eto dobra za relaksaciju mozga nista drugo

a tezina?

koja bre tezina :slight_smile:

pa ovo je prosta igra hehehe

ja sam na NG 2 hteo da razbijem sve u pm, dosao sam na drugi nivo i tu ostao vec godinu i po dana i to na low setting i nisam ni probao dalje, mogao bih pa da vidim sad kako mi ide…

Ja na NG2 dosao do zadnjeg bossa i tu se iznervirao hehehe
O pa onda NG3 moz se obrne lako :slight_smile:

Sent from my IRC using Twitter

pazi ja sam ga igrao 1 dan i to nesto malo tipa 2 max 2 i po sata, stigao do pola i juce sam presao sve od 18h do 22h uvece, poceli posle da ponavljaju neprijatelje samo tako pred kraj ali ono da ga bem, lici mi na Ninja Blade vise negona Ninja Gaiden bukvalno je pravili za malu decu, ali ako cemo realno drugi deo je mnogo tezak a ovaj pa mnogo uprostili…

i ja sam pri kraju sa NG3 igram na normal i nepredstavlja nikakvu tezinu
igra mi se svidja
ali naspram tezine proslih nastavaka ovo je nista
barem na normal

IGN je igri dao 3.0 ocenu!!! Bwahahahahaha xD

Ninja Gaiden 3 Review - Xbox 360 Review at IGN

vec postavljeno

znas kako? igra je mnooogo laksa od ostalih gaidena, ali zbog kamere, ces se isto toliko nervirati ako ne i vise, fuck it, u jednom trenutku kontam kakve *****rije pravim i skontam da u stvari oni mene biju??!! wtf?

Koje je ovo smece od igre,nemam reci,na dvojku sam zamalo odustao koliko je bila teshka,a ovo…Blok ti uopshte i ne treba,mozesh samo X da stiskash i da ne gledash u ekran…Shto im je ovo uopshte i trebalo,ne zna se shta je gore NG3 ili ovaj kao Resident Evil RC,a tako sam cekao obe igre…Onaj Binary Domain niko ni spominjao a igra ushiva kako je dobra.

Da malo pazljivije citas vido bi da ima nas par koji smo nahvalili Binary Domain!

Ja cu iako ispljuvase NG3 igrati…sto neki kazu da odmorim mozak :slight_smile:

Sto se tezine tice, Ultimate tezina ce izaci zasebno kao DLC…

oce na tom DLC-u biti i character progression??

Hoce, donosi jos dva nova oruzja za napredniju borbu Scythe kosa i Moukinsou divovske kandze , a i dva nova gameplaya u podmornici i pustinji…
evo link:Ninja Gaiden 3 getting free DLC weapons, multiplayer stages | Joystiq

Ako neki od DLC-ova donesu Tomonobu Itakagija onda cu probati. za mene je ova igra gotova

Lepa vest o tom DLC-u je sto ce biti besplatan…

pa kad su ukakili igru moraju sad dlc za dzabe… uvideli su gde su se zeznuli

ima rezona

pa neznam cak i kad povecaju tezinu
mislim da igra nije vredna mucenja na vecoj tezini
bila je lepa za oko na pocetku
onda pocne da se ponavlja i smara
prica nije tolko zanimljiva da bi me zadovoljila posle muke na Ultimate tezini
jedino ako nekog zadovoljava samo na to da predje teskog NG