Ninja Gaiden 3

Upravo je objavljen nastavak Ninja Gaiden serijala iza zatvorenih vrata na TGS sajmu!


Evo zapažanja:

"Attending a behind-closed door reveal earlier today, the image of Ryo Hayabusa holds secrets of the game to come. Ryu is pulling off his mask to represent a more human side to the series’ protagonist and the idea that players will discover more about him.

Ryu also has blood on his face, representing a more violent and bloody experience to Ninja Gaiden 2. You can also see a reflection of a person in Ryu’s eye, perhaps suggesting an inner darkness which he is trying to contain - the likelihood is this darkness will manifest itself with new abilities.

Finally the flames represent Ryu’s decent into a hellish realm and the hell he plans to unleash on his foes.

The game’s currently without a firm release date or platforms."

Još nisu poznate platforme, ali se kladim da je 360/PS3 kombo siguran.

Sad ćed Neša u “nesvest da padne” :smiley:

hahaah… zato ga i nema :smiley:

Nesa u stilu americkih tinejdzerki OMG OMG OMG OMG OMG!!! :DDD

In an interview published today on Kikizo, the new leader of Tecmo’s elite Team Ninja development studio, Yosuke Hayashi, has essentially confirmed Ninja Gaiden 3.

Although the PS3-exclusive Ninja Gaiden Sigma 2 isn’t even out of the door yet, Hayashi didn’t avoid the question when asked about the future of the series.

Despite former Team Ninja boss Tomonobu Itagaki having previously stated that Ninja Gaiden II would be the final entry in the series, Hayashi told us in no uncertain terms: “we will continue to work towards a future for the series.”

He added: “What the gamers are looking for is going to be the next chapter - the future of an outstanding series. We feel that we’re in a position of being able to make that call… That calling is already there - we feel it”.

In addition, while Sigma 2 will definitely remain PS3 exclusive (no DLC update for 360 owners or anything), Ninja Gaiden 3 seems likely to be a dual-platform release, at least if current thinking is anything to go by.

Hayashi stated that after Sigma 2, rather than do a 360 version of it, "we’re going to have to push ourselves to the next level, and we are better off giving both audiences an entirely new game.

Elsewhere in the full interview, Hayashi talks about Itagaki things, the new features in Sigma 2, the Koei Tecmo merger, Japanese developers and plenty of other stuff.

Ovo je srpski forum pa bi zamolio i tebe a i neke ostale koji to praktikuju da se ubuduce manu postova na engleskom.

Ryo Hayabusa će u novom nastavku prerezati novi kontingent protivnika po pola, ali će pronaći vremena i za malo emocija te za pričanje o sebi

Ninja koji prkosi svim zakonima fizike, evolucije i na poprilično krvav način se rješava svojih protivnika će dobiti treći nastavak. Japanski izdavač Tecmo Koei iskoristio je Tokio Game Show da pokaže dosada ostvaren rad na novom nastavku serijala.

U trećem dijelu igre saznat ćemo nešto više o Ryou Hayabusi, glavnom liku, a navodno bi se trebala otkriti i njegova humana strana. Zajedno s otkrivanjem humane Hayabusine strane obećano je i puno više nasilja i krvi pa baš nismo sigurno kako to ide jedno s drugim, ali vjerujemo da će sve u paketu biti jako zabavno kao što su to bili i prijašnji Ninja Gaideni. Na žalost nije objavljeno za koje će se sve platforme izraditi igra ni kada je možemo očekivati u trgovinama. (G.M.)
ispravka :smiley:

I teaser:
https://youtu.be/Ri3CJKG3cpA

Kompletan info tek na E3!

Zaboravio sam da pitam kad izlazi, procitao sam da tek 2013.

edit (by prle): NECU VISE TOLIKO POSTOVA ZA REDOM DA PISEM!!!:headbang::headbang::headbang:

Čini mi se prvi screenovi iz igre:








Blood!

Ako je ovo shot iz gempleja onda je gaiden pokidao sa grafikom, bas se vidi kako je fino odradjena igra,detalji su na pozavidnom nivou :slight_smile:

Mora da se salis… Toliko je low poly da izgleda kao za PS2.

Jesu poboljsali grafiku i osvetljenje ali i dalje mi se cini kao da ima malo detalja…

Mislio sam na model od ryu(nindza samo), okruzenje je i dalje preko one stvari odradjeno :slight_smile:

Meni je i on nekako slabo odradjen,ipak nije ‘‘izostren’’,ceka se prvi ozbiljniji Gameplay Trailer da se presudi,na kraju krajeva igra izlazi za nesto vise od godinu dana,tako da nema brige.

Ryu bi bio extra u novom Mortal Kombatu,kao dlc za xbox 360 :smiley:

Evo “malo” gameplay-a

Pomalo smetaju stalna obaveštenja kako - šta pritisnuti, zar ne? Ninja Blade me zbog toga odbijao. Takođe vidim da su izbacili essentials kuglice koje su u predhodna dva dela ostajale iza ubijenih neprijatelja… To je, koliko mi se čini, zamenjeno “svetlećom” rukom…no ajd’, videćemo na čega će to izaći.
Inače, deluje mi sasvim ok, boss fight je ostao onakav kakav treba, zvuk je FEST, grafika…heh, ma milina.
Ja sam od onih koji jedva čekaju na igru i jako mi se sviđa što su zadržali izuzetno težek (za prelaženje) gameplay!

znaci i dalje ima da se nerviram :wink: ima da je igram samo zimi nikako leti hehehhe

Odlican DEMO…igrica je koliko vidim zadrzala sve dobro i izbacila je sve lose sto je imala(citaj nista).
Mozda su u onom prvom trenutku malo preterali sa protivnicima,ali nema veze,ko jos ne voli da ih tamani.
Jedva cekam da se igra pojavi,jel se zna okvirno kojeg meseca igra izlazi,posto znam da je najavljena za sledecu godinu…