Ninja Gaiden 3

Deluje dobro ali cini mi se da su klanja u dvojci ipak brutalnija nego ovde, bar po ovom gameplay-u.

[SIZE=“4”]Screenshots:[/SIZE]

dvojku nisam zavrsio ali moracu pre nego sto ovaj deo stigne
jer izgleda da ce bit dobar

Ne znam da li vam je promakao ovaj privju, ali IGN-ovac nije bas preterano odusevljen…

A Survivor’s Take on Ninja Gaiden III - Xbox 360 Preview at IGN

[SIZE=3]**Screenshots:

**[/SIZE]

Video sam da je igra zakazana za Feb 14, 2012. Btw pre neki dan sam presao Ninja Gaiden Black. Covece, iskrivili su me kao majmuna! Definitivno jedna od najtezih igara koju sam igrao do sada. Po tezini ne mogu da se porede, black drasticno tezi od dvojke. Ovu igru bi opisao kao “Get ready to die a lot” ali je vrhunska !W!

Težina je i za mene veliki problem u ovom serijalu naročito one akrobacije koje moraš da i izvedeš da bi prošo dalje, traži gotovo nadljutske reflekse a pored svega toga džojstik sam gotovo uništio.

Prvi deo, pa zatim Black pa potom i drugi deo sam završio na hard težini. Bilo je muke, ali sam uspeo. To mi nije bilo teško dok sada na Raymen-u ne mogu da očistim nivo 100%…eee živote…

Pa nije ti za djabe nick ninja i potpis “Muramasa” :emoticon-0100-smile

Ninja Gaiden 3 Collectors Edition


Uh CE izdanje je do jaja , verovatno ce kostati kao citava konzola ;D

tako to ide prijatelju dragi. ima igara koje su dobre. a ima igara koje su za tebe. i te igre nije tesko igrati na visoj tezini. ja sam sve god of war-ove presao na god mode, a poneki i na titan. a uncharted 2 sam na kraju stavio very easy samo da vidim kraj, o tome govorim :slight_smile:

Da, mislim da si u pravu.
Svakako me raduje novi nastavak i jedva čekam da ga zaigram. Neke stvari mi se već ne sviđaju, ali sam siguran da će biti dosta drugih stvari zbog kojih ću promeniti mišljenje.

Jedva cekam brojim dane,iako neradi glavni tip zaduzen za ninja gaiden nadam se da ce biti kickass :@@@

[SIZE=2]Ninja Gaiden 3 Video Preview, traje 38 minuta, pa ako nekoga interesuje :):[/SIZE]

O ne…jos mucenja, a ne mogu da ne odigram.

U NG2 si mogao da iseces protivnike na komade, izgleda da ovde nema nista od toga.

Mene dosta stvari tu tiho zabrinjava. Aj da ne otpisujemo prerano, ali razloga za brigu ima…

Ign je review-ovao igru i dao joj ocenu 3.0, review je ko da sam ga ja pisao, poptuno opravdano. ovo je ziva istina:

Gameplay
When you can tell what’s happening, fighting is easy, repetitive, and dull.

Lasting Appeal
One weapon, no character progression, and pointless multiplayer leave little reason to return.

@ninja
ceka te razocarenje godine :frowning: