NeoGAF ugašen nakon novih optužbi da je vlasnik i glavni admin foruma izvršio nekoliko seksualnih napada

Svaka priča ima dve strane kao i novčić.

To sa ali se slažem da poništi prethodno rečeno.

Ono sto dosta ljudi uključujući i mene pokušavamo ovde da kažemo jeste da ima dosta slučajeva gde je sve ovo namešteno i iscenirano. Da žene treba da vode računa o nacinu kako se oblače u javnosti. Nije odlika inteligente osobe hodati sa ocrtanim medjunozjem u helankama i najezenim bradavicama bez brusa po sred grada. Pa kad se desi napad kuka i motika.

Pa to je kao da ja obučem dres Partizana i odem ispred marakane kad igra Vosa i Zvezda pa me ubiju od batina i onda u novinama pišu i žalim se ako preživim kako su mi uskraćena moja prava kako sam ja žrtva i sve ostalo.

Nažalost jako puno ima poremecenih ljudi koji ni nemaju fitilj već se zapale kao kerozin. U saobraćaju hoće da te ubiju zbog zmigavca a kamo li šta drugo.

Moraš se sam čuvati i postovati. Ako ti sam sebe ne cuvas i ne postujes neće ni drugi.

3 Likes

Zbog" migavca ". Kako “sirenu” nazivaš, “sVirena”? :smile:
Danijele, “ne” znači “ne”. Ako sam rekao da ne želim pivo, to znači “NE”. Poštuj moj personal space i moja prava.

Daj, brate…

Nikada se nećemo složiti mi “tradicionalni” i vi “urbani”.
Ako je moja žena u braku sa mnom,zašto da izlazi na ulicu sa super utegnutim helankama, sisama na “izvol’te” i kilo šminke?
Osim ako ne želi da je startuje neko i da malo “promeni”.
Ok , ja sam seljak zatucani, jbg.

3 Likes

Aman vise ljudii, ako hocete da setate prostitutke po gradu i da se niko ne okrece sa njima i ne dobacuje, prekrijte ih.
Bas sinoc citam ovu takozvanu ispovest sto je ova devojka napisala svojoj devojci, koja je btw dosta liberalna.
Prvo je rekla znaci nije valjda da ne smem da zovem muskarce u svoju sobu uvece ? :slight_smile: (voli da zeza)
Pa je onda rekla. Koji djavo zove muskarca nakon izlaska kod nje u sobu, i jos je samo njih dvoje ? To nije normalno.
I ja se slazem, da me neka drugarica tako pozove a pre toga izasli da pijemo naravno da bi pomislio na sex, ne da prelazimo 8 chapter Uncharteda.

2 Likes

Ali ovde je pravo pitanje KOJEG UNCHARTEDA? :joy:

1 Like

Pa ovog zadnjeg sa dve oskudno obucene ribe (verovatno prostitutke).

Au,au,au… batice… Da li si svestan koliko grešiš? Koliko pojma nemaš šta si uradio ??
Uvek sam te branio kad su te drugi pljuvali, ali sada… Sada si pokazao svoje pravo lice… Pojma ti nemaš šta je zezanje, nemaš ti veze o druženju, sprdanju…
Imaš samo svoju fifu i posao, gde sprdaš nas koji smo fizikalci…
Samo sam se našalio, a ti ovako reaguješ??
Zgadio si mi forum u sekundi. Banuj me slobodno odmah, jer si upravo ovde stekao lika koji će da te pljuje na svakom koraku.
Hvala ti za Last Guardian, krečim trenutno, čim budem konzolu priključio brišem nalog. Jadan si da nema dalje. Izuzetno sam cenio tvoje znanje i pismenost, ali sada… stekao si ozbiljnog neprijatelja (goes to @padawan)

Nisi pročitao pm koji mi je poslao

Ljudi komentarisimo o igrama, batalimo gluposti. 100 ljudi 200 cudi.

Ajde padawane, pusti na javno taj pm, evo dajem ti fore 2 sata.
Nek procene ljudi ko je u pravu. Ko je lik spreman za zezanje i svaku saradnju/pomoć , a ko je gnjida malena isfrustrirana?

Ljudi najbolje da ne pravite vise ovakve teme ili slicne koje se ne ticu igara, jer ovo nije ni prva a izgleda ni zadnja tema gdje se neko zakaci, posvadja itd…

1 Like

Da ne bude zabune samo, obrisao sam neki Plejin post gde pise da je lek za moje past issues batine, nakon cega sam mu poslao pm da zbog toga prekidam komunikaciju. Licne poruke ne kacim na forum a i nije zanimljivo jer je kratko i kulturno. Niko ne mora da bude banovan i ne vidim razlog da se dize tolika drama. Razumem da je bila sala, ali ja se ne salim sa svojim drugarima na takav nacin. Uzgred - ovo moram i pored uvreda da naglasim - Pleju cenim (obratiti paznju na sadasnje a ne proslo vreme) i boze sacuvaj da imam ista protiv profesije fizikalije.

I ako si me cenio do sada, od sada nemoj, jer ja tebe više ne cenim ni koliko crno ispod nokta.

Ne verujem u to. A ja stvarno ne znam kako drugacije da shvatis da mi ne odgovaraju te sitne prozivke i provokacije. Mozda jesam malo prenaglio, ali je verovatno bolje tako (jbt, zvucim ko da raskidamo dugogodisnju vezu, ovi forumi su tesko ludilo i boles’).

Aj sad nastavite lepo o zenama i muskarcima. :smiley:

(Robotnjik, moramo i mi da smislimo neki skandal sa vlasnikom foruma, zasto samo Neogaf da puni novinake clanke).

Verovatno nisi svestan , al ja sam bio spreman da za tebe bilo koga sačekam negde…ako ti pravi problem… Ako ne mogu sam, tu su MikiMan , gospodin, a i van foruma ja imam desetine drugara…
Kad zatreba. A ti shvataš da ja tebi pretim batinama ?? Pa dečkonja, to je jednostavno GLUPO (epitet koji ne priliči tebi)
Al nema veze, vozi ti dalje, a ja ću biti tu da te podjebavam, sve do bana

Ali meni zaista ne treba da cekas bilo koga za mene. Za stvarne probleme ne mozes mi pomoci.

Ok onda - samo udri. Bar smo nacisto, a ne ovako kao super smo a onda javne prozivke.

Pa bolje i “super smo a onda javne prozivke” nego privatne uvredljive poruke, koje veze sa životom nemaju.
Ti si asocijalan a ja sam socijalan. Iako sam oko sjebao, nisam ni mlad više, al ja se družim sa ljudima, ljudi me gotive… na forumu a i van njega. A ti si našao za shodno da mene opljuješ, zbog sličice jedne, koja je bila zezanje?
Nisi mogao da kažeš " Tebra, ne volim baš takvo zezanje, jbg, mojne to"
Ja bi prekinuo automatski. Al ne, ti si mangup, “prekidamo komunikaciju”. Šta, sad si srećan?

Ajmo svi na kolu ili vops.
Jebiga rade zivci svima, tako to ide u srbistanu.

Eto sranja a niko nije ni svirnuo ni zmigavac upalio.

Kažem ja ta signalizacija je čudo !!! Dečko šta ti radiš?!

1 Like