Need for Speed Unbound 2.12.22

Na svim anketama u2 i mw u samom vrhu

1 Like

Boze koja budalastina. Ovo se nece svideti ni ljudima koji se loze na Asphalt igre :joy:

2 Likes

Vreme je da batale…

1 Like

Negde je izasala informacija da mogu te gluposti da se pogase. Sa tim pogasenim bi mozda i mogla da prodje.

1 Like

Koliko sam skontao, to je deo kostumizacije i onda jednostavno ne staviš to i igra bude “normalna”. Takođe je navodno Criterion preradio upravljanje automobilima od nule i pišu kako je bolje od prethodne 3 igre, ajde i to da vidimo.

1 Like

Deluje ok ali samo kad se pogase ove glupe animacije

Ni ja ne znam šta da mislim još uvek :joy: Deluju kul te animacije ali ono što mene zanima je upravljanje. I nadam se da grad nije ekstremno prazan kao i do sada s tim što vidim da i dalje furaju večno vlažan asfalt i mokre automobile. I neverovatno mi je da i dalje nisu u stanju da urade normalnu smenu dana i noći nego biraš da li ćeš dan ili noć :joy:

1 Like

Klasican Mile kontras :joy:

2 Likes

Bitni su prioriteti

Baš smaraju sa tim avatarima i njihovom kostumizacijom, to ne volim ni u Forzi. U trkačkoj igri očekujem da otključam neke automobile, a ja dobijem klompe i papuče za mog avatara. :joy:

Need for Speed Unbound je reklama za modni brend Need for Speed Unbound je reklama za modni brend - ITNetwork
via SQUID App https://squidapp.page.link/7BSb

Hoce li biti ovo na game pass-u?