Need for Speed Unbound 2.12.22

Miriše na pro street art što mi je mehhh

3 Likes

E da, volio bih da se vrati vrijeme kad uzmeš neku kantu od auta na početku i onda je budžiš malo po malo i gledaš kako postaje brža, jača, bolja od ferarija.

To da naprave i već je šut u dupe u pravom smijeru.

2 Likes

To sam gore i pisao. To zelim i ja.
Ovi su izgubili kompas 100% sta je ovo??
NFS Cyberpunk :grin:

2 Likes

Kakav je ovo Mercedes W124 2.5 ? Dajte 190E pa da krenemo da ga budžimo bre alo :joy:

p.s. oću klot 190E 1.8l :joy:

2 Likes

Pa ja tako i igram, peglam prvi auto dok se ne raspadne pa posle pred kraj uzmem malo da menjam automobile čisto da vidim šta imaju od kostumizacije. :smile:

A ovaj nfs… Šta znam… Zanimljiv koncept sa ovim animiranim stvarima i efektima dok su automobili i grad fotorealistični. Ne polažem velike nade svakako, vidim da ima neki story ali videćemo na šta će da liči. Ne znam da li dolazi demo u onu EA pretplatu?

1 Like

Dolazi 10h trial kao i za sve EA igre

1 Like

U ranim dijelovima si mogao cijelu SP kampanju preći sa jednim autom, posle to nije bio slučaj, ako ne mijenjaš u nekom trenutku za jači auto postaješ nekonkurentan.

A ja volim sve sa svojim golfićem. :grin:

1 Like

jel si beše sa teritorije Be i Ha :joy:

Salim se brate ne zameri, nego golf he he

1 Like

Nije Golf nego Golfić. Znači Golf Mk2 1.6D TAS :smiley:

Taj! :joy:

1 Like

U nfs iz 2015 može isto sve sa prvim autom, ja peglao Subaru do kraja. Takođe i u Heat može isto, mada tamo te forsiraju da imaš više automobila jer ima off-road trka, drift itd i onda nema šanse da se pređe sa običnim autom ako nije baš podešen za te vrste trka. Ali sećam se u Most Wantedu, ako zadržiš prvi auto do kraja igre, to je jedini auto u igri kojem će sve biti na max, i top speed, i ubrzanje, handling, sve. Moj Punto lešio celu black listu :joy:

2 Likes

1 Like

Fanovi NFS-a godinama traze da urade remaster Underground-a 2ke ili nesto na taj fazon, a ovi kraljevi sve kontra. Svaka im cast :+1: :unamused:

1 Like

Puntić i Brera iz carbona do kraja :wink:

1 Like
1 Like

Giulia qv

Ne svidja mi se, zasto su oresli na ovaj neki strip izgled, kakve to ima veze sa nfsom…

2 Likes