Naughty Dog prekida razvoj The Last of Us Online igre

https://twitter.com/geoffkeighley/status/1735449937645859326?t=srbraUuJcEtTYJ0NxJIfaQ&s=19

Šta je Naughty Dog zamišljao da je rad na live service igri? Ako je ovo veliki zalogaj za ND šta li je tek sa ostalim Sony studijima koji pokušavaju ovo isto?

Šteta :smiling_face_with_tear: Kao veliki fan fractions iz prvog dela, očekivao sam ovo jako, kao neka velika evolucija tog moda, ili bar kao spiritualnog naslednika.

Nadam se da ce ih sve ukinuti, loviti i ubiti kao besne pse, jednu po jednu.

1 Like

Zato su kupili Bungie da im pokaže kako se to radi :fist:t3:

Jbt koja retardirana ideja. MP ove igre… bas ne kapiram sta MP moze da ponudi.

5 Likes

Hvala Bogu pa su prekinuli, neka rade ono što znaju.

4 Likes

Tako i treba. Dosta mi je više generic MP i CooP naslova. Pravda za SP :muscle:

5 Likes

Ovo sam napisao u maju mjesecu tu na forumu. Bilo je vidljivo iz aviona da tu nešto ne štima. Single player studio ako misli raditi live service igru onda mora zaposliti još toliko devova da to može da održava i pumpa sadržaj.

Mogli su samo da naprave manji MP ali apetiti su hteli više, da bude prava GaaS igra i sada cvrc. Hiljade potrošenih sati i ko zna koliko novaca ode uzalud. :woman_shrugging:t2:

2 Likes

sta je GaaS?

Ahaha :grin: hteo sam i ja da pitam… ali reko verovatno svi znaju sem mene.
Verovatno nesto na katarcanskom :crazy_face:

Game as a service i guess :man_shrugging:t2:

2 Likes

@Dacha @marko_gts Google is your friend :grin:

S druge strane Xbox republika nije friend i ismevace vas na svakom cosku :smile:

Samo da uđe u zapisnik da moj prethodni post nije imao nameru podsmevanja :slight_smile:

1 Like

najodvratniji zanr, da bog da umro!

2 Likes

Realno treba da probaju, nešto će možda postati sledeći Fortnite ili COD :woman_shrugging:t2:

Toliko je realno da ih sada ukidaju, ocigledan promasaj. A nemaju bas toliko para kao Microsoft da epohalne promasaje finansiraju iz windows divizije. Ili sta ja znam koji bi bio ekvivalent ne-gubitasa kod Sony-ja, iz divizije elektronike, filmske i muzicke. Njih gaming divizija bukvalno izvlaci, ne mogu da se kockaju sa takvim stvarima. Nek se drze samo AAA singl playera kao sto je Spiderman 2 a nek ostave bezvezarije za decu Tencentu i Microsoftu.

1 Like