Nakon nekih 1 ipo sat moj xbox se puno greje a TV Gasi

Ko sto sam reko xbox se greje puno a tv se gasi.u cemu je problem ??

pa opisi malo bolje sve to, kako moze TV da se ugasi?

koji xbox?

gde drzis?

kako drzis?

Znas moj auto on tako ide pa odjednom stane… a niti znas koji auto niti sta mu radim i slicno…

Xbox 360 Slim 250GB Kinect

Drzim ga na polici

Vodoravno da se one linije vide gde je ventilator ili kuler sta god

jel konzola ima RGH ili nema?

rekoh da opises sto preciznije sve, do sitnih detalja, sta si igrao, i tako dalje, kako je povezana na tv

Gde držiš konzolu, da li ima protok vazduha, kakav je tv, kako se ugasio, itd. Što više detalja, da bi ti rešili problem što pre

Ne LT 3.0 Je , to se desava na svakoj igri ma i da sam na marketplace , u tvu imam zaboden xbox hdmi na hdmi 2

Tv je lcd gran prix lt 602 fhd ima protok vazduha

Tv kad se ugasi cuje se samo nesto P

ako se pusi u sobi i soba se ne cisti redovno (nemoj da se uvredis), moguce da je pun prasincine pa kuleri nemaju tu brzinu koju bi trebali da imaju. A opet moguce da si ti jedan od oni 1.02 % sto imaju falicni slim. bez da ti neko strucno lice to vidi, tesko da ti mozemo resiti problem po onome sto si do sada napisao

Xbox je kupljen 2011 sve je bilo u redu do pre nekih 1 mesec ,kad je poceo da se gasi

I da samo se tv ugasi a xbox bude upaljen

TV ti poseduje eco mode, koji je postavljen na odredjeno vreme (u tvom slučaju dva sata), i ako se ništa ne stisne na daljincu u toku ta dva sata-TV se gasi.
Znači, disejbluj eco mode!

Ok probacu

Ne mogu toda nadjem sve je na srpskom

Mozda bi trebala da mu se promeni termalna pasta da se osvezi i da smanji temp. Inace klasican slim bez ikakavog moda ima temp XCPUGPU 80-82c u full opterecenju to je normalno e sada ako se gasi sam to da je pasta otisla. Slikaj gde stoji xbox i okaci. Leti bude vruc deo kod paljenja prema delu od ventilatora, na svim slimovima to je normalno.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jok bre. Xbox šljaka k’o sat. Problem je u TV-u.
Uključen ti je Veljo ekonomičan režim rada na televizoru. Nadji u podešavanjima stavku o uštedi energije i tu ti je negde.

Inace eco mode je ugasen.

E onda se ja povlačim…

Xbox 360 slim/phat nema cec mode da gasi tv preko Hdmi to ima samo ps3 slim tako da nije konzola ako konzola radi posle toga nije konzola. Ako konzola stoji 1h u dashu i ugasi se to je timer auto shutdown u settings-u znaci 100% ispravna. Proveri sve lepo i lepo objasni docaraj pa cemo naci i reci sta je.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo sve kako stoji

Kako stoji?

Mislio sqm da sam postavio sliku