Najbolji hack'n'slash

Za pocetak se izvinjavam na josh jednoj ovakvoj temi tipa “sta je najbolje”, ali me zaista zanimaju vasa misljenja… Naime usled manjka slobodnog vremena i ne prevelike zelje za upustanje u ista ozbiljnije poceo sam da igram hack’n’slash… Kao sto vidim na forumu ima dosta ljubitelja ovog zanra, neki hvale Bayonettu, drugi je pljuju, Darksiders je ocito veliki hit ove godine, dok se za Castlevaniu josh sabiraju misljenja… Naravno moze se spomenuti i PS3 konzola, neko rece God of War :rolleyes:

Ja sam veoma uzak na ovom polju, i jedino sto sam igrao je Star Wars FU i Darksiders, tako da svu zdravu “prepirku” ostavljam vama.

Poll necu da pravim iz prostog razloga sto ce vas najverovatnije mrzeti da bilo sta napisete posle glasanja.

Predpostavljam da znate šta ću napisati, ali jednostavno, tako je kako je!
NINJA GAIDEN II je možda i najbolji H’n’S na Xbox-u. Pravi predstavnik žanra. Čista i non-stop akcija, bez koje-kakvih zagonetki i mudrovanja, gameplay koji od vas traži da ste konstantno koncentrisani i proračunati, raznolikost neprijatelja i fantastični boss fajtovi… I naravno, izuzetno teška igra, koja će vam pružiti preko 20 sati zabave i bar nekoliko sati nerviranja kad zapnete sa nekim od boss-ova! Eeee kad se samo setim, odmah mi se igra…

GOD OF WAR3 :lol:

URAVO TAKO. Bravo Ninja!! Ninja Gaiden 2 je Hack n Slash. i to u pravom smislu. i lepo si opisao zanr. God Of war, Prince Of persia, darksiders, Castlevania nisu Hack n slash zanrovi.
Hack N Slash igre (po meni) na xbox360 su: Ninja Gaiden 2, Ninja Blade, Devil May Cry 4, Bayonetta, Conan i jos par kojih ne mogu da se setim. Sve sto zahteva od vas a nosite neki predmet ili koristite sive celije negde, vec nije Hack n Slash. Hack n Slash je mindless koljacina. a ako gledam tako onda definitvno stajem zajedno sa ninjom na istu stranu po pitanju Ninja Gaiden-a 2. Igra je pravi hack n slash, traje taman toliko dugo da ne postane dosadna, teska taman toliko da se ne pretvori u besomucni button mashing, ali da ostane do jaja zabavna a o bossovima da ne pricamo. Pravi hack n slash masterpiece! :da:

Ako ćemo po akrisovom pravilu, onda je to Bayonetta, jer je 95% klanja neprijatelja, a ostalih 5% aktiviranja nekog ključa i prelaženja u sledeći deo.
Ako ćemo po mojim, meni se najviše sviđaju Darksiders, Dante’s Inferno (iako se mnogima ne sviđa), God of War nisam probao i Devil May Cry 4 dolazi na listu.
Hack’n’Slash po meni je sve ono što je rekao akiris, ali ove igre - one ga samo proširuju - umesto besmislenog ubijanja neprijatelja zbog pitaj boga kog razloga, ovde je priča malo proširena. Zar zbog toga odbacivati igre iz serijala :hm

Ja recimo, uz puno postovanje svih ovde, nikada nisam voleo taj zanr… Doduse, u mom okruzenju imam puno prijatelji koji igraju svasta, pa i H’n’S, ali opet, nije mi zanimljiva ta ‘diablo’ rezim igra… pozdrav

@maki, nisam ni ja bio, ali zapravo jesu mnogo zanimljive igre… Onako pravo relaksirajuce… :slight_smile:
Moram sad probati Enslaved, jel to uopste hack’n’slash?

Enslaved nije HnS. btw darksiders, gow, castlevania, pa ajde recimo i enslaved su AKCIONE AVANTURE. idite na gamespot (necemo sad da sudimo o tome kakav je sajt), ukucajte god of war 1 za ps2 i pogledajte zanr…

"God Of war is one of the best action adventure games on ps2 and it should not be missed…

Meh, pa kad bi tako gledali, stvarno ne znam ni koje bi igre mogli da naglasimo pored Ninje??

Neces se uopste pokajati sa Devil May Cry 4…Igra ce te terati par puta da je predjes…pogotovo glavni koji su veoma dobro odradjeni…

Obavezno Bayonetta! Po meni najbolja igra ovog zanra. Dobar je i Ninja Gaiden 2,ali vise mi lezi Bayonetta… Pogledaj opis za oba,od mene imas preporuku za Bayonetta,nije za dzabe dobila onolike ocene…

Odlicna tema
HnS mi je u top 3 zanra, steta sto Xbox nema puno ovakvih igra :frowning: (God of War se racuna kao 3 :smiley: )

Inace meni se dosta svideo Dante’s Inferno, iako je imao slabije ocene itd … Mnogo mi se svidela prica - Cak sam kevu naterao da mi nadje knjigu (Bozanstvena Komedija) po kojoj je igra radjena.
Osim Dante-a tu su naravno Bayoneta, Darksidersi … E sada ima jedna koju cekam vec duze vreme :slight_smile: Star Wars TFU 2 - Pre nedelju / dve sam probao demo i mogu vam reci da je igra zlo ! Ako ste igrali prvi deo, primeticete veliku razliku u grafici - Grafika je cista 10 ! Gameplay se podrazumeva kao i prica :wink: Sutra izlazi (omg omg omg :smiley: )

jeli dokle cete vise o PS3 igrama na ovom forumu…Ajde batalite sa God of War i drugim eksluzivama da se hvalite na ovom forumu,idite braco na PS3 forum pa se izdopisujte o njima…Batalite nas Xbox igrace!!!OK???

Ne znam za vas, ali ja cekam remake SplatterHouse-a!

https://youtu.be/3T0a5En_1jE

LoL u kojem si ti tripu ? :smiley:
Ja se ne hvalim se God Of War - Kazem da mi je zao sto ga nema na Xboxu, zato sto je igrica brutalno dobra!

aha lose sam protumacio…
nego opasna je i Ninja Blade… :slight_smile:

Znam da Vanquish ne spada u ovaj zanr,ali je svakako vredan pomena! Igra je mnogo dobra! Makljacina je samo sto nema maca i surikena,vec bazooka i sotki :smiley:

Bayonetta

God of War 3 definitivno :smiley:

Totalno se slazem! :smiley:
Trebali su da ubace neki mac, mnogo bi mocno bilo :slight_smile: