Na E3 prikazivanje rimejka Need for Speed Most Wanteda?

Ovogodišnji E3 bi mogao biti veoma interesantan, jer EA namerava da prikaže Need for Speed Most Wanted… Da li je možda u pitanju rimejk sa boljom grafikom ili potpuni rimejk, poput Hot Pursuit iz 2010? Ili, kao što su članovi ovog foruma predlagali, nastavak?

Need For Speed: Most Wanted Outed by E3 Schedule - IGN

need for greed

Why not? Iskreno, čudi me da nisu ranije ovo pokušali :wink:

Ja sam vise za Carbon :OO

Ko će ga znati? Možda nemaju originalne ideje, pa počinju da prave rimejkove svih igara do sad, makar onih najpopularnijih? Ne bi me začudilo…

Ma, lupam gluposti… Najvise bih voleo Underground 2 u HD remake-u… A i to sto kazes… Ne znaju vise sta ce, pa prave remakeove kao Hot Pursuit i sl… Svaki deo ce biti ok samo da ga ne vrate na trkacke staze kao u Pro Street…

MIslim da bi većina gamera volelo Underground 2 HD, pa i ja ;), ali ipak, ne znam da li bi se EA suzdržao od izmene nekih elemenata i samo nazvao novom igrom :slight_smile:

Remake,a igra je iz 2005?xm…mislim da ce pre biti nesto novo,onaj kraj most wanteda kad nam se otvara put i mi bezimo muriji,definitivno nije zatvorilo pricu…ja sam veliki ljubitelj ove igre,jos je imam na box-u…tako da sta god odluce u vezi nje ja cu je igrati,bio remake ili nastavak…igrace se…moj NFS broj jedan,sjajan gameplay,dizajn,MUZIKA,BMW M3 u glavnoj ulozi,pa opet iznad svega sjajna MUZIKA,Mia…meni je ovo dovoljno

Nuff said… :slight_smile: Narocito poslednje :wink:

Pucam na NFS Most Wanted 2 ali ko zna sta bude

Most wanted sam terao kao lud lol verujem da nisam jedini :slight_smile:

Evo, ja sam je presao na PC, PS2 i sad sam poceo na X360 :wink:

Ne razumem cemu taj remake kada ta igra vec postoji za ovu generaciju konzola dok bi Underground 1 ili 2,oba su odlicna,bila mnogo logicnija varijanta ako su vec bez ideja a jesu.

Procitao sam negde da je to pravi nastavak i nije rimejk, i nadovezuje se na Most Wanted iz 2005. Pravi naziv Need for Speed Most Wanted 2.

Meni je definitivno najdrazi NFS do sada upravo Most Wanted, prvo zbog Mie (najbolja zenska u NFS),drugo zbog gameplay-a i izbora automobila, dobro organizovane price, muzicke podloge, grafike (za to vreme), doza tezine koja pruza zadovoljstvo i veliki broj razlicitih trka. Mada i Carbon ne odstupa mnogo ali glavni nedostatak u Carbonu je nacin prelaska bukvalno moze da se predje za dan i nije toliko tesko i zanimljivo kao u NFS. Inace Underground sam preskocio jer tada nisam imao PC cepao sam PS1.

Trebalo bi da bude više informacija na E3, po meni, dobro bi bilo i da je rimejk i nastavak, ili šta god, jer su počeli da smaraju sa ovim pokušajima promene gameplaya, dodavanjem QTE i ko zna čega još, po meni je najbolje da NFS bude ono što je i u početku bio: trkačka igra prvenstveno, (daj mi nitro i policiju koju je zabavno zaustavljati u stotinama :), kao i modding) a sve ostalo, ako mogu da uklope na neki normalan način super, ako ne, neka izostave…

NFS:Most Wanted je zakon bolju vozacku igru nisam igrao ( a igrao sam ih dosta) posle toga je NFS serial isao samo niz brdo…

Carbon nije bio los, ali je mogao biti bolji, kao i hot pursuit, a za ostalo se slazem da je losijeg kvaliteta

jos kad Disturbed okinu Decadence, a tebe juri pola grada, uff

Sa ovim se slažem u potpunosti. Jedva čekam ovaj rimejk. Stvarno je najbolja vožnja u okvirima NFS serijala:dada:.

O bože…

Ali ko je rekao da je ovo remake :S???

Još pre par meseci je objavljeno da će sledeći naslov u NFS serijalu biti Most Wanted fazon, ali niko NIKADA nije rekao da će to biti remake, NITI će biti remake! Mislim ajde malo logično… Most Wanted postoji i za x360 i za PC i dan danas super izgleda, što bi neko izbacivao remake? Zašto bi to nekome padalo na pamet…

Ako niste igrali bolju vožnju, vi definitivno niste igrali NFS od 1-5 dela, sa podvučenim četvrtim i petim jedno 50x…

Da to sam i ja rekao kakav remake kada igra vec postoji za ovu generaciju konzola…ako budu izbacivali remake to ce pre biti Underground ili nesto starije ali ovo nece sigurno pre ce biti nastavak ili igra u tom fazonu.