Na E3 prikazivanje rimejka Need for Speed Most Wanteda?

Uh kada se setim kakav je gejm to bio '95… manje vise igrao sam ih sve do underground 2, tada sam batalio igrice i skoro se vratio u taj svet sa x kutijom. Prvi gejm koji sam presao bio je naravno nfs run. Koliko god da “promasuju” nekako uvek mi je drago kada vidim nfs nastavak. Iskreno zeljno ocekujem sledeci nastavak, pa makar to bio i rimejk most wanted. Siguran sam da cemo ga skoro svi zavrteti, a verovatno i preci celu pricu, ma koliko god bude los. :slight_smile:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Hehe ja znam da ja hocu jer je to jedan od retkih serijala,sa preko 10 igara,u kome sam presao svaku igru od prve do poslednje,dobro Run jos nisam presao ali za par dana cu i njega :slight_smile:

Neće biti remake undergrounda :s ništa preko 2000… Ako budu izbacili to će biti kec dvojka i trojka, ali već su izbacili jedan od ta tri, tako da ono

Ali moram da napomenem. NIKO NIGDE nije rekao da će ovo biti Remake… Možda i verovatno će samo biti u tom fazonu. To je kao da ste rekli, underground 2 je bio remake undergroudn keca :S

Nebulozno.

isti fazon dok nisam poceo forzu 3. :wink:

NIsam želeo da pravim neku raspravu, ali moram da te pitam onda, ako misliš da nije rimejk, onda da li je ili ribut ili nastavak?. Ako je nastavak, onda bi napisali Most Wanted 2, kao što se prošle godine saznalo na sličnu foru za Halo 4, onda ostaje ribut, tj., da se događaji u Most Wanted nisu ni desili, da je ovo ista igra, samo sa drugom pričom ili rimejk, ili u pogledu grafike, gameplaya ili čega god…
Šta god da je, saznaće se više na E3, više sam hteo da obavestim članove foruma da će nešto uraditi sa Most Wantedom, jednom od najboljih igara u serijalu Need for Speed…

Daj mi citat gde to piše da je remake :slight_smile: molim te. Ali molim te :slight_smile:

Nemoj zavaravati ljude sa svojim mislima, lepo napiši kakva je vest a ne da objavljuješ svoja mišljenja. To je dezinformacija a ne vest.

Da vas malo prekinem u klanju…kad je ono bese tradicionalni E3…

Nije klanje, nego konstruktivna rasprava :slight_smile: nikakvo zlo niti loše želim mojim postovima nekom

od 5. do 7. juna koliko znam.

U redu, ajd evo, ja sam pogrešio, napravio sam grešku, video sam nešto što nije tu, i ajd oladi, ti si upravu, dodjem ti piće, ajd ne zelim da bude neki problem…

Baš ne umeš da prihvatiš kritiku?

Ništa loše nisam rekao, samo sam napomenuo da ta vest nema veze sa onim šta si ti napisao. Priča se o novom Most Wanted naslovu, nigde niko, ako će ti biti lakše, “još uvek” nije rekao da će to biti remake ili reboot ili drugi deo ili šta god.

Naravučenje: Ako pišeš vest, prevodiš, šta god… Piši onako kako izvorno glasi, ne pravi abominaciju od iste.

Dobro, u redu, niko jos nije zvanicno nista potvrdio, videce se na E3, i nije da ne prihvatam kritiku, hvala na kritici i uzecu je u obzir za u buduce, nego je to moje misljenje, nigde nisam rekao da je potvrdjeno, rekao bi i naveo da jeste, sa linkom do izvora