Na cemu se igrate LCD tv-CRT tv- Monitor?

Evo jos jedne tema za glasanje.
Xbox-aši interesuje me na čemu igrate vašu konzolu?

  1. LCD ili Plazma TV
  2. CRT TV
  3. LCD ili Plazma Monitor
  4. CRT Monitor

22" monitor viewsonic. VGA.

LCD TV ali videcu da strpam kod mene u sobu na monitor uskoro :wink:

LCD Monitor LG W2242S

LCD monitor Samsung SyncMaster 205bw…
Planiram da uzmem 37’’ LCD TV,tako da cu verovatno skoro preci na to…
Za sada monitor…:wink:

Najčešće na monitoru, ali ponekad igram i na LCD TV-u.

Zbog zasto? :slight_smile:

Bedak za ovog jednog nesrecnika sto igra na CRT tv-u…
Dead Rising je tad neigriv, bude suvise sitan text. Dobra igra, glupav propust. :rolleyes:

Dead Rising je uopsteno ne igriv jer je glup :smiley: Od te igre sam se toliko nervirao ali vala sam je presao. Ubije 5 zombija metalnom palicom i ona se polomi gluposti. Zivot je ko u mariu, imas 5 kockica pa kad te neko pipne pucas :rolleyes:

A kako može na CRT monitor da se priključi xbox?

Pa…Na VGA…
:confused:

LCD monitor Samsung 720N, mnooogo bolje nego na CRT TV-u, rezolucija mi je podešena na 1280x1024, a ne računajući letterbox (crne linije iznad i ispod slike) rezolucija je HD 1280x720, odnosno 720p, što nije loše za ubogu 17-icu.

jel vredi uopste igrati na 19 inca lcd monitoru?? ne znam da li da bacim pare na kabl?

Ako igras na HD Tv-u onda ne a ako igra na necem dugom onda se isplati :smiley:

Vredi ako nemas nista vece LCD…:stuck_out_tongue:

Na 42 inchnom LCD Sony-u,nije full HD ali i ovako sam prezadovoljan.Igrao i na 19 inchnom TFT Samsung monitoru ali ne mere se poredi sa prvim plus 5.1 sistemom zvucnika,rezultat je vecna svadja u kuci kad igram Gears of War i CoD :smiley:

Jebem ti 21. vek.Ne moze da bude dovoljno ekrana u kuci pa ne znam sta da je.:smiley:

U pocetku puuusti CRT, sada na Samsungu LCD 32" :rolleyes:

Moje iskustvo kaze, igrao sam na plazmi,lcd, ali na benq g2420hd full HD:mad: monitoru od 24 incha ubedljivo najbolja slika, boje nisu ostre kao na LCD-u vise su prirodne, a cena monitora je niska. I plus ima HDMI ulaz sta ces vise. Moja preporuka:)
Ovaj monitor je full HD razmer mu je 16/9 savrsen za igranje, a cena je u pccentru u N.S 14200din. dinamicki kontrast je 40000:1. Pa izvolite nema bolje za te pare. Kupio sam ga pre mesec dana, a garancija je 3 godine.

Igrao sam i ja na 24 incha ali na full hd tv-u je i dalje mnogo bolja slika… jedino ako je neki bas ubitacan monitor, onda mozda…