Izvini glup sam, jel kazes da je Space Marine 2 najavljen za gamepass?
EDIT: a mislim da sam shvatio, nesporazum mali – nije da mi se nijedna novija igra ne svidja, nego da me ne interesuje nijedna igra koja je izasla na gamepass u poslednjih mesec-dva.
Stalker Novembar, Indiana Decembar (bice i za PS5) i Avowed Februar.
Ponovo jako losa godina za MS. Slabo gamepass, lose ide prodaja, puno zaostaju za Sony, otpustanja i zatvaranja studija. Nemaju spreman odgovor na Pro za sledecu godinu. Konzolni biznis ide lose, menadzment je slaba karika.
Microsoft je objavio svoje izvješće o zaradi za četvrti kvartal fiskalne godine 2024., koja je završila 30. lipnja 2024.
Za cijelu fiskalnu godinu 2024. igranje na Xboxu generiralo je 21,50 milijardi dolara. To je porast u odnosu na 15,47 milijardi dolara u 2023.
Microsoftovo predviđanje za tromjesečje koje završava 30. rujna 2024. očekuje da će ukupni prihod Xboxa porasti za oko 30 posto na godišnjoj razini, s 40 bodova utjecaja Activision Blizzarda. Očekuje se pad prihoda od Xbox hardvera.
Lol, nadam se da se zezaš, ali ovo ne sme da radi ni jedna kompanija koja je public owned i ima ugovore sa gomilom vladinih sektora iz velikog broja zemalja. Posebno ne kompanija ove veličine koju regulatori stalno posmatraju. Na najmanje friziranje brojki u ovim izveštajima, više bi ih koštala kazna nego neka upitna zarada.
Uporno gledaš pogrešne metrike ili zanemaruješ iznete ne bi li ti se uklopilo u narativ koji guraš.
Ja ne kažem da Xbox stoji nešto sjajno, ali nije ni toliko užasno koliko ljudi pokušavaju da prikažu .
Ovde samo Starcraft valja. Da probudi nalozene korejance iz zimskog sna.
Jbt jednom sam sa drugom probao SC2 2v2 mode. Wr nam je 0% ali bukvalno 0. Ja ne znam kako izgleda kada pobedis u igri. Ostali samo veterani.