[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Skinuo sam A Plague Tale: Innocence na GP i onda pročitam da odlazi sad 15. 09. Sa GP. Nije velika šteta jer je imam na PC Epic kad je davao pa ću tamo odigrati.Jedino što sam protraćio džabe vrijeme skidajući to pa da pitam - postoji li negdje na netu lista koja se redovno apdejta sa datumima odlaska određenih igara sa GP?

trenutno ovaj app ima dosta dobar listing, verovatno ubace i same datume

2 Likes
2 Likes

7 Likes

Ubisoft kao da polako sprema da aktivira svoj Ubi+ na obe konzole. Generalno je dosta darežljiv sa svojim igrama u GP i PS Premium. Odisej takodje stiže na PS 19.09.

Iskreno me je začudilo kad ne najaviše Ubisoft+ za konzole sad na Ubisoft eventu, pre nekoliko dana.

Poprilično dugo vremena je prošlo od najave, koja je koliko se sećam za Xbox bila još početkom januara.

1 Like

Jeste, slažem se. Apsolutno si u pravu. I ja sam mislio da će posle te najave najkasnije za mesec dana biti dostupan Ubi+ na Xbox-u kao što je bio EA Play ranije. Medjutim, Ubisoft za sada samo daje igre kroz obe pretplate.

1 Like

Joj kud sad i odiseja, a ko da sam tek juče priveo bajekovu priču kraju. Slatke muke.

Ni Far Cry 5 još nisam takao, baš je darežljiv ubi ovih dana. Dobro te nijednu njihovu skorije igru nisam uzeo.

1 Like

Odiseja = Slatke muke

2 Likes

Odyssey je isto lepa igra, ali onaj ocajan voice acting para usi. :face_with_spiral_eyes:

1 Like

Da je odiseja odrzala pace i storytelling koji je na pocetku igre dok se ne “otrgnes” u svet bila bi jedna od najboljih ac igara. Ovako ti posle sve pokazu za dva sata i onda to isto radis 60 narednih sati uz mucnu i dosadnu pricu

5 Likes

Si odigrao DLC Legacy of the first blade i Atlantis?
Odyssey je dobra osnova za fantasticne DLC, posebno first Blade jer je to ustvari prequel za Origins

1 Like

Level gating je, po meni, jedini problem s Odisejom. Pogotovo što ako neko ne radi side questove, nego juri glavnu priču, mora da grinduje poprilično, ne bi li prešao 3, 4 i više nivoa, kad opet može da nastavi s pričom.

4 Likes

Leaving September 30:
•Al: The Somnium Files (Cloud, Console, and PC)
•Astria Ascending (Cloud, Console, and PC)
•Dandy Ace (Cloud, Console, and PC)
•Dirt 4 (PC) EA Play
•Dirt Rally (PC) EA Play
•Going Under (Cloud, Console, and PC)
•Lemnis Gate (Cloud, Console, and PC)
•Slime Rancher (Cloud, Console, and Pc)
•Subnautica: Below Zero (Cloud, Console, and PC)
•The Procession to Calvary (Cloud, Console, and PCc) •Unsighted (Cloud, Console, and PC)
•Visage (Cloud, Console, and PC)

5 Likes


8 Likes

Uzivajte xbox braco, sta drugo da kazem - veoma unikatna igra.

3 Likes

Pozdrav ljudi,

imamo jedno pitanje, uzeo sam ultimate pass (preko turskog store-a) i to mi je glavni nalog na konzoli i vezao sam taj nalog na pc-u (uglavnom zbog football managera). Dao bih ortaku da koristi moj nalog na svom PC-u, da li je to moguće?

A da mi nalog ne bude suspendovan, da li je to neko radio uopšte i kakva je procedura?
Naravno, obojica bismo igrali online nešto, nekad versus (recim menadžer), a nekad i svako svoje, da li je i to moguće?

Šta je GP?

Edit: GLUP SAM GP=GAME PASS

Kapiram da može da se uloguje na moj nalog, nego me zanima da li to ima nekih ograničenja?

Recimo kao što steam ima limite da ne može jedan nalog biti online na dva kompa u isto vreme, ne bih želeo da mi banuju ovaj nalog, imam na njemu brdo igara, a i često se igramo u isto vreme, pa nam je važno da možemo online da budemo simultano.

Guilty Gear Strive konačno izlazi za Xbox, još je deo GP. taman su najavili da će u tom periodu da izađe i crossplay tako da će sigurno biti dosta igrača. I BlazBlue je kul, ali je Strive interesantniji.

1 Like