[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Probao sve do 6, prešao 0, retko dosadan serijal :joy:

1 Like

Meni su 3 i 5 super
6cu krenuo 2 puta i nikako priča da me uvuče, valjda mi je previše izlizana i outdate revolucija Kuba u modern day sa oružijem iz 70tih, nikako mi ne ide …

Au, ja srecan, taman FC5 da se proba! Isto ko AssCreed, preskocio sam ih nekoliko do evo sad Originsa (koji mi, uzgred, jako prija).

Ako ce ijedan FC da me uhvati to ce biti petica, jer i meni je muka od liberacije juznoamerickih banana republika.

3 Likes

od svih sam ovo ocekivao, osim tebe uvek si bio gospodin i pre svega civilizovan :slightly_smiling_face:

5 Likes

A neš verovati upravo gledam na Netflix-u :sweat_smile:

https://www.netflix.com/us/title/80109535?s=a&trkid=13747225&t=cp&vlang=en&clip=80156774

Trojka je najjači Far Cry po meni, četvorka nije loša mada je nisam prešao jer sam je tada igrao na x360 pa je grafika bila blagi očaj sa 2d drvećem ali petica mi je poprilično fino legla. Muzika mi se sviđa, mapa mi je prelepa, regije su super, protivnici zanimljivi, sam početak igre je malo jeziv na trenutke. Plus što sam igrao sa drugarom dobar deo kampanje tako da smo umirali od smeha kad sednemo u kombajn i upadamo na outpost, ili neki avion i sl. :joy:

4 Likes

Samo za one koji vole loš dil:

11 Likes

F1 22 ima 10h trial za one koji imaju EA , posto imam na drugom nalogu Ultimate zasto mi ne dozvoljava da skinem i probam? Prebacuje me na stranicu gde pise do kad mi traje ultimate

Skini na tom nalogu gde ti je ultimate, tu bi trebalo da ti dozvoli da skineš.

3 Likes

Šta ti sve nalaziš po netu vezano za Xbox, haos :joy:

‘na netu’ a ono zvanični nalog Game Passa lol. Možda nekog zanima igra.

A i oni reklamiraju igru staru 4 godine kao da su ne znam šta dodali :joy:

1 Like

Bas trazis ban.

1 Like

Au bre al ste postali teški :joy:.
Prvo napadate jadnog Fabrija zbog postova o Dixi a sada gazite po našem Robotu jer postavlja nešto vezano za xbox na xbox forumu. :joy:
Pa vezano je za gaming pobogu, šta je problem sa njegovom objavom. :laughing:

1 Like

To sam i probao, ne dozvoljava. Prebaci me samo na stranicu sa pokaze do kad traje ultimate i to je to

Prestani da se ulizujes :rofl:

1 Like

Vec sam jednom bio banovan, sada moram da skupljam bodove. :joy:
“Šalim se” :laughing:

1 Like
1 Like

Sranje, ne dozvoljava mi tako da skinem iako ima Ultimate