[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

E konacno taj Shipbreaker da probam, slusam o njemu godinama. A Slime Rancher 2 ce biti za lidiju, al koliko vidim nije jos puna igra.

Grounded me isto kopka, samo ne znam jel moze solo da se igra ili ce da forsira mutliplejer.

1 Like

1 Like

Jel neko probao neki handheld za GP Cloud i koji je dobar?

Valja li ovo čemu?

Napravio sam ja juce temu za taj uredjaj, ali ocigledno nikoga ne interesuje.

Ovo je prvi ovog tipa tako da sumnjam da iko ima iskustva sa istim. Mada ovo nije nista drugo nego android tablet sa custom UI.

Po meni cena uopste nije kompetitivna. 350$. Steam deck pocinje od 450$ pritom je u svakom aspektu 100x bolji.

Ovo nije smelo da kosta vise od 150/200$ da bi privuklo paznju, po mom misljenju.

Bukvakno se skoro isto iskustvo dobija ako se uzme neki kontroler tipa Razer Kishi za smartphone.

Po meni fin uredjaj ali cena totalni promasaj.

2 Likes

Probao sam Steam Deck. Xcloud fercera bez problema.

2 Likes

Ok, kod tebe radi to je jasno zato ĆĄto si na licu mjesta. NajviĆĄe me zanima da li kod nas moĆŸe da radi bez VPNa, poĆĄto nisam uspio xcloud da pokrenem nigdje bez toga.

1 Like

Radi


Ja pokrenem prvo preko VPNa i posle kada pokrenem igru ugasim VPN, sve radi regularno i dobro. Radilo je od prvog dana kod mene :grin:

Nego nesto me ne vuče da igram igre na telefonu pa obriơem prečicu i toliko :grin:

1 Like

Kod mene kad ugasim kaĆŸe lost connection, reconnecting
 i ne rekonektuje se nikad. :grin:

1 Like

Haha ne, kod mene se konektuje odmah i sve radi.

Evo, nasnimih kako to ide

1 Like
1 Like

na brzinu sam otisao na paramount plus sajt, jesu tamo samo serije?

Da li ćemo moći ovo koristiti uopơte, meni se većina perkova ni ne pojavljuje na konzoli


A kojih jos perkova imamo?

1 Like

Evo ovo je trenutno na meniju, kod mene se od ovog niĆĄta ne prikazuje na konzoli:

1 Like

Takodje. Jedva sam čekao onaj perk za multiversus i uopơte se nije pojavio kod mene. Joơ sam se ja vratio na US jer sam mislio da ima veze sa regionima, ma jok, niơta. Pola najavljenih perkova nema, meni bleje isti perkovi mesecima


2 Likes

Ja mislim da mi nemamo nikakve perkove i niĆĄta od toga ne vaĆŸi za nas iz Srbistana. Isto kao ĆĄto ni Rewards sistem ne vaĆŸi tako da mi moĆŸemo samo da gledamo.

Ja otvorio xbox alikaciju na windows 10 preko VPN i pojavilo se jos perkova

1 Like

Ali imamo perk da prolaze kartice na argentini i turskoj :laughing:

7 Likes

Microsoft Rewards su dostupni u Srbiji od pre par nedelja zar ne?

1 Like

Ima li nacina da osposobim cloud gaming, posto mi govori da je nedostupno u ovom regionu? Npr na nemackom serveru