[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

E jesi me nasmejao :rofl:

Onda sam pozvao lidiju da pročita, pa je i ona umrla od smeha.

Moraće ovo se proba prvom prilikom.

2 Likes

Malo početak davi pa budite spremni na to, ima dosta dijaloga gde stiskaš A za continue. Kreiraš lika, malo te upute i kad sve klikne ume da bude zanimljivo. Mada možda je meni samo prijala u pravom trenutku i inače nikad nisam igrao igre ovog tipa pa mi je lično ok. Videću danas kakvi će utisci biti kad batalim Apex ili ER :slight_smile:

2 Likes

Ponovo se pojavljuju neke glasine da stiže novi AC ili neka druga AC igra u Game Pass:

Stiže Valhalla :smiley:

2 Likes

AC 2D trilogija :grin:

A ne zoves… :sleepy:

2 Likes

@robotnjik pokrenuo sam sinoć Immortality, posle 45 minuta bazanja kroz random klipove mi i dalje ništa nije jasno. Ne pomaže ni što igra pola kontrola u gornjem levom uglu uopšte nije objasnila. Pritiskam LT/RT, smenjuju se neke ikonice i redosled klipova, a ja i dalje solidno pogubljen. Ko test inteligencije.

Elem, kad te je igra ugrabila? Deluje mi da potpuno randomly odabira koji će sledeći klip da mi pokaže kad na nešto kliknem. Mislim, lepo su oni to odglumili i dočarali različite periode, al zasad nemam pojma koja je poenta.

Sve zajedno, da nisam čitao hvalospeve, igra bi sinoć bila obrisana. Pomisao da treba još klipova da gledam me slabo privlači, jer nemam blage veze šta se dešava niti šta uopšte treba da radim. :woman_shrugging:

1 Like

U pravu si ja čitam Immortals, znam da je sad izašla u GP i stavio je na download kontam i @n00dle krenuo da igra … :sweat_smile:

1 Like

@stiveq sad me živo interesuje šta si bio napisao :laughing:

3 Likes

kada u pojedinim snimcima krene da se trese kontroler počni da premotavaš taj deo. Kliktanje na objekte koji otvara ti nove klipove gde treba da obratiš pažnju na vibraciju

2 Likes

Igraš na xboxu? :smiley:

Na Ps4 sam, ali svejedno je sada, posto su napokon i game chat sredili…

Dodaj me na Apexu “Brkas-Maras”

Inace, kuci igram na monitoru od 27 inca i ide mi zaista dobro. Zatim, odem za Novi Sad kod drugarice i ona ima neki stari LCD, star bar 15 godina i tu sam se patio. Posle 3,4 dana sam donekle usao u stos, ali ni blizu kao na monitoru.
Sinoc upalim kod brata na nekom dobrom, novom TVu od 50 inca i uzasno sam los. Kretnja, nisanjenje, snalazenje, ne mogu se sastaviti.
Da li je moguce da ekran igra toliku ulogu…

2 Likes

Baš tako,brzina odziva panela igra ogromnu ulogu.

Nikada nisam mislio da cu ovo reci, ali FPS igre, jos narocito MP, ne vredi igrati na TVu. Ako na TVu kidas, na monitoru ces da urnises :slight_smile:

Toliko mi je lose, da ni nemam zelju da igram. Poceo sam Days Gone i gledam Netflix. Days Gone, voznja motora, najgora ikada simulacija voznje motora :grin:

Mozda je i to do TVa :smile:

Pa Days Gone svakako i nije zamišljen da se ti vozikaš motorom pa će sad da ti naprave oni Gran Turismo samo za motor u igri :smiley:

Ma ni ne ocekujem neku vrhunsku voznju, ali ovo ne najgora sto sam ikada probao. Nemoguce je upravljati motorom, a koliko sam ukapirao, motor uopste nije usputna stvar u igri.

1 Like

Ma nije strašno, navikneš se. Još ga malo nabudžiš kroz igru i biće to okej :smiley: A da je moglo bolje, svakako je moglo. Barem pošto je glavni protoganost bajker. Da je neki random lik pa ajde :joy:

Jos posebno sa onakvim cliffhangerom na kraju…meni jedno od omiljenih exluziva…sve govori o tome kada sam uzeo platinu na njoj a imam ih sve ukupno 3 od ere xbox 360 :laughing:

1 Like

Kad se malo navikneš na osetljivost kontrola i uradiš pristojan upgrade uživaćeš

1 Like