[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Steta… Jesi negde nasao zvanicnu informaciju, ili samo glasine?

VIdeo sam samo šta drugi pišu i da trenutni link vodi prema Xbox One verziji. Moguće je da će do izlaska u Game Pass ovo pojasniti.

Za NFL stoji X/S logo na konzoli, tako da predpostavljam da ce i 2K.

Skinuo sam FM da vidim kako je na konzoli. Jao ako se opet navubem, kuku.

1 Like

FM za konzoli je malo let down. Ne znam koliko si ozbiljan igrac. Ovo je vise kao classic mode za PC tako da si uskracen za neke stvari. Prvenstveno na pocetku mozes da izaberes svega 5 pocetnih nacija, sto je premalo. Ja bez 70-100k ucitanih igraca u DB ni ne pocinjem save. Takodje ne mozes da ubacis grbove, dresove i face pack, sve u svemu ako imas krsten PC to je i dalje bez premca najbolja platforma za FM.

1 Like

Pojavila se 2K, koliko vidim na konzoli, obična je verzija, nema X|S logo.

Očekivano, budući da je 2K jedan od retkih koji ne podržavaju Smart Delivery, već traže dodatnu lovu za Next-gen verzije. Bilo bi zaista čudno da se tek tako odreknu love koju im donosi kupovina odvojenih verzija igre.

Ko ima GP Ultimate, ima manager i za PC. Mada, ne igram, tako da nisam siguran kakva je to verzija, i da li je necim uskracena. Zanimljivo je da ima FM Xbox Edition i FM.

Btw, ako neko nije nikada imao Game Pass, evo 14 dana Ultimate, dobio sam sa kontrolerom (moze da aktivira samo onaj koji nikada nije koristio ako se ne varam):

5 Likes

Konzolna verzija je ista kao FM Classic odnosno Touch, ne znam kako ga zovu trenutno posto se u jednom momentu menjao naziv. To je neka prostija verzija igre za one koji nemaju vremena da se posvete punokrvnom FM-u. Te dve verzije imas i na PC-u vec godinama unazad. Mada ovo nije prvi put da se FM pojavljuje na konzoli. Bio je svojevremeno na boxu tamo neke 2007-8 i na PSP-u par godina kasnije. Ali s obzirom da su konzole beafy, ocekivao sam ipak full verziju igre.

1 Like


Uzeo sam ja za DIY projekat sa konzolom.

2 Likes

Stižu nove igre :grinning:

3 Likes

Voleo bih da urade fps boost za Dishonored 2.

1 Like

A post was split to a new topic: 20 Bethesda igara je dodato u Xbox Game Pass

Zamalo

1 Like

Izgleda da nam Outriders stiže prvog dana u Game Pass. Potvrda o ovome bi trebalo da padne 18. marta kada Square Enix ima svoj direct.

3 Likes
3 Likes

Ovo morate igrati ako niste do sada!

1 Like

2 posts were split to a new topic: EA Play dolazi na Xbox Game Pass za PC

6 Likes

XBOX HAS NO GAMES!!!1

4 Likes

E ali stvarno! Ja sam ovu generaciju se opasno nameracio na PS5
Ali sve vise mislim da se kladim na pogresnog konja. Rekao bih da je Xbox top kupovina.

Game Pass izgleda nema nameru da se zaustavi.

5 Likes