[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Mehh, nema sta da se igra :lying_face:

1 Like

KruĆŸi glasina da nam joĆĄ Square Enix igara stiĆŸe u Game Pass, pored Outriders koji stiĆŸe za koji dan i Octopath Traveler koji je upravo u servisu.

Kad smo kod igara u Game Passu, igrajte Genesis Noir, tripozni detektivski naslov koji se deĆĄava tokom nastanka univerzuma. Jako blesavo i dobro.

4 Likes
6 Likes

Nisam siguran za nove naslove ali neĆĄto poput Ubisoft Classic (starije igre) bi bilo realnije.

1 Like

GTAV se vratio nazad u servis.

5 Likes

Tanka ponuda. A ovo izbacivanje i vracanja igara u ponudu mi je malo neozbiljno. To su mi uradili i sa Vermintide 2 kad sam je igrao preko servisa


Stiglo mi obavestenje za gta V da je u gamepass, nije li cini mi se gtaV davno bio vec u gamepass-u?

Bilo, pa izaĆĄlo, sada je ponovo nazad.

1 Like

Biće najsmeơnije ako ga ponovo izbace kada izađe NG patch.

1 Like
4 Likes

Nikada nisam voleo jrpg zanr. Evo sada sam malo na youtube pogledao gameplay Persona 5. Znaci na svakom kadru gde sam kliknuo lik ima dijalog sa nekim, pa me zanima jel ovo igra u pravom smislu te reci ili crtani film? I sta vam jje ovde zanimljivo?

Pa samim tim da ne volis jrpg zanr, sta god ti napisali ce ti biti meh.

Pa da, nego oduvek sam voleo leprsave igre gde ja uticem na stvari koje se desavaju na ekranu i imam potpunu kontrolu nad likom. Ovde je sve neki dijalog, pa ko velim, ako cu da gledam crtani film nacicu nesto i skinuti sa neta,

Jel vam radi store? Meni ne