[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Hoćemo sve, a sveee… :grin:

1 Like

Kako da vidim koliko mi je dana ostalo na gamepass za pc jer nisam siguran jerli dan ili dva pa da otkazem da mi ne skine.

Hvala, trebao sam samo da udjem preko mejla na browser, ja sam pokusavao preko Microsoft Store-s.

Možeš odmah da otkažeš, ne moraš da čekaš istek.

1 Like

Ljudi, samo da javim da još uvek prolazi onda fora konverzije gold + game pass i sve je game pass.

Na US regionu sam. Kupio 2 i po godine gold-a i jedan mesec GPU.
Kad ukucate kod od GOLD-a od godinu dana pita vas ako se prijavite na automatsko obnavljanje dobijete još jedan mesec tj 13 meseci gold-a. Naravno prijavite se i onda posle toga odmah idete i otkažete automatski subscribe i kad kucate sledeći kod od godinu dana pita opet i opet daje 13 meseci :grin: pa na to još kod od 6 meseci i platio sam 15 eur mesec dana GPU .

Sve ukupno 33 meseca GPU izašlo me 110 USD i 15 Eur.

5 Likes

Odlično!

pozdrav drustvo. Kupio sam redeem kode od drugara sa k/p od koga uvek kupujem.
i kada ukucam code, izadje here you gote- 3 mounts gpu i kada kliknem confirm izadje : change your microsoft store to match" evo prebacio sam se sa argentenine na US i dalje ista poruka., pa na UK, isto…sta da radim? Global code je u pitanju

Uspeo sam na kraju. Nego se sada susrecem sa drugim problemom. Poslao sam sebi gift, sredstva odbijena sa kartice, a nigde gifta na mejlu niti MS izvestaja da je igra kupljena. Jel zna neko o cemu se radi?

1 Like

Baci pogled u porukama na konzoli. Mozda ima tamo.

1 Like
4 Likes

Ne znam zasto osecam neku dozu srece kada igra koju sam kupio napusta gp. :joy:

3 Likes

Vala ko do sada nije odigrao Witcher 3, onda ga baš i ne zanima. A opet igra se može uzeti za $10 ako već neko hoće.

2 Likes

8 Likes

FM se vratio na konzole. Igra ga neko na boxu?

Hm dobra vest za 2K, jos samo da nabavim X, to je verzija i za next gen ili samo oldgen?

Nažalost, ne da se iz zvaničnog teksta zaključiti. Čudilo bi me da Upgrade nije uključen.

With exciting improvements to its best-in-class gameplay, competitive and community online features, and deep, varied game modes, NBA 2K21 offers a one-of-a-kind immersion into all facets of NBA basketball and basketball culture on Xbox Series X|S and Xbox One. Today, we’re excited to announce that starting on March 4, Xbox Game Pass members can enjoy NBA 2K21 on console and on the cloud with Xbox Game Pass Ultimate!

1 Like

Ma da sto posto jeste, spominju se i X|S.

Da, 100% na X|S.

Edit:

U stvari, izgleda da je Xbox One igra kroz BC na X|S.

2 Likes

Njesra ako je tako.