[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Nije mi jasno šta se dešava. Juče je dodali, danas sklonili. A pre toga ona najava na početku meseca i demant.

Ni meni. Baš juče gledam da skinem, kad ono nema ga. Neko se tu igra gluvih telefona.

Čitam ovih dana razne best-of liste za 2022, i baš mi upada u oči koliko Game Pass igara ima – ljudi se žale kako gp već dugo nema ‘veliku’ igru, (u rangu haloa), a ovamo dragulj za draguljem izlazili tokom cele godine.

Sit se naigrah. Za džaba. :sunglasses:

Ne znam u koju kategoriju da ga uvrstim, al Game Pass je moj apsolutni šampion što se raznovrsnosti i kvaliteta tiče. Gomilu igara probao, gomilu prešao, ova gaming godina bi mi bila kudikamo siromašnija da nisam uzeo xbox prošle nove godine. A još uvek imam tolike igre koje nisam ni stigao da izgustiram.

Bravo! :cocktail::tada::christmas_tree:

11 Likes

To je zato sto igras 90% igara koje drugi ne igraju :joy: taj Pentiment je pravi primer. Salu na stranu, GP je i dalje top meni.

3 Likes

Izgleda da prvi put nećemo imati dva talasa novih igara za Game Pass u jednom mesecu. Glupa odluka. Baš sad pred praznike su mogli da grunu neke teškaše, da navuku malo ove što se razmišljaju koju konzolu da kupe deci za praznike.

1 Like

Sad su u nekim tuzbama, pusti ih… bice tamo 2024…

2 Likes

Imaju što bi reko stari narod prečije stvari za uraditi

Au pa onaj ruski bioshock, Atomic Heart, izgleda dolazi day-one na gamepass?!

Nisam znao, samo vidim pojavila se ikonica za preload. Lepo, lepo.

To mi je tačno taj profil igre za gp, da me kopka al da mi se ne daju pare.

6 Likes
1 Like

Skromno, u krugu porodice.

1 Like

Da nisu malo pozuril sa preloadom, atomic heart tek krajem februara.

Sad gledam listu, nista me specijalno ne zanima do marta u sustini kad izlazi atomsko srce i wo long…

2 Likes

Mene tek Forza motorsport zanima a to je nekad u dalekoj budućnosti.Do tad ovih 50ak igara što sam kupio da pređem

Pa i mi smo nenormalni, imamo 150 igara u backlogu i onda, kao, nema igara.

Ali realno - nije neka produkcija. Nekako mi se cini da je ranije tempo bio zesci, svakog meseca nekoliko AAA igara kojima se radujes.

Prokleta je Argentina i kurs preko vise

ne bogohuli :smiley:

To nije moglo da potraje, AAA je ipak ograničen resurs.
Inače luka i ja čekamo MH Rise pa da nam svane.

1 Like

hoces igrati na xbox?

1 Like