[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

I ja uzeo day 1 :joy: Ali nema veze, sit se izigrao i dalje uđem s vremena na vreme.

1 Like

I ovo dolazi u GP

1 Like

Podržavate kreatore igre tako treba

1 Like

Uh deluje ko dobar mesec.

Ovaj Eastward mi je baÅ” zanimljiv, jedva čekam. Za High on Life ne znam Å”ta da mislim, al biće zanimljivo probati. Možda ispadne genijalan, al jednako je moguće da će ispasti glupav.

I onda naravno Hotwheels i Lego, za njih obe znaÅ” da su u najmanju ruku solidne igre, dostojne prostora na hardu.

I Eastward i Chained Echoes izgledaju zanimljivo za ljubitelje retro rpg-eva. Meni je taj Eastward estetski ljepŔi pa možda ga i probam. Inače, Ŕto se tiče takvih igara, nestrpljivo čekam Sea of Stars koji nema joŔ datum izlaska.

1 Like

Sony zvao Developere i pripretio :joy:

2 Likes

Birokratija jbg :grin:

Dolazi neŔto kasnije, ne u ovoj turi:

Editorā€™s Note: ā€œHot Wheels Unleashed ā€“ Game of the Year Edition is no longer coming on Dec 15, 2022 as previously announced. We will update with a new date when we have more information to share.ā€

1 Like

Ja koji sam uzeo hot wheels maltene day 1 za xbox

7 Likes
2 Likes

Ako vas zanima sta će sledece biti u game passu, mozete me samo pitati sta sam kupio taj mesec, eto ga sledeci mesec u GP garantujemā€¦

8 Likes

ima li nekih informacija da li ce Riot-ove igre moci i na xbox series s/x ili samo na Pcā€¦
rado bih na konzoli igrao LOL sa misem i tastaturomā€¦

Puste zeljeā€¦

Mozda dodje Wild Rift, mislim da je to i bilo najavljeno za ovu generaciju konzola.
Inace, svakom ko igra sa misem i tastaturom na konzolama zelim da se konzola pokvari odmah po isteku garancije. Mis i tastatura takodje.

4 Likes

Ne za sada.

1 Like

A narocito MP igreā€¦

1 Like
1 Like

Neko istrčao pred rudu i obećao goty verziju, pa morali hitno zakulisno da reÅ”avaju stvari? :woman_shrugging: