[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Pa, samo im treba plus za multiplejer da bi igrali sve moguce day one igre koje su za sitne pare pokupovali preko razmene :slight_smile:

1 Like

Slažem se

Kako da ne, odigrao dosta i sročio utiske u temi o igri. Zaglavio kod braće i sad pauziram.

Vidim da ljudima fale ekskluzive, al ko Å”to sam rekao par postova iznad, meni je Gamepass ispao mvp godine, ne znam Å”ta ću pre da igram od izobilja.

Možda nisu AAA teÅ”kaÅ”i, al ima dragulja koliko hoćeÅ”.

1 Like

O bože nisam ispratio uopŔte, izvinjavam se!

Elem @xX8Lampard8Xx , da, Rise će na kutiji da se igra.

3 Likes

@n00dle

E, ali se slazem sa utiskom o gamepassu. Nije AAA jedini segment, majku muā€¦ Pritom, moz za 1e mesecnoā€¦ gde to ima, GDE pitam vas lepo?

3 Likes

Pa sta oces vise, nemas vise ni rumenka za te pare da kupis i to u tvojoj rodnoj palanci. :slight_smile:

Oces pecenog vola za cenu rumenkaā€¦ pa ne moze (analogija lvl Mare).

2 Likes

Mario ti li si? Da ti nije SlobeS hakovao profil :joy:

1 Like

Ako hoces, mozemo zajedno, ja sam prestao na switch da igram, cekam igru na xboxu

Znam gde nema.

1 Like

Dobro zato ima sharing :grin:

2 Likes

Verovatno neću jer sam ćudljiv i antisocijalan, ali hvala na pozivu!

Nikad ne reci nikad, možda i poludim pa te cimnem da probamo. :laughing:

Mislim da je ovdje neko napisao jednom ili sam to negdje drugo vidio, da ovi GP Ultimate perkovi ne rade uopÅ”te za ove naÅ”e regione. Međutim sad su dali upgrade za Star Wars Jedi: Fallen Order i skidam upgrade bez problema. Tako da znate ako nekog zanima.

1 Like

za sad procurelo, cela objava za 5-6 sati.

8 Likes

Oce lā€™ neko nesto igrati od ovoga? :thinking:

1 Like

Hm, za ā€œbesplatne igreā€ player count uglavnom ne prelazi 200.000. Na 25 miliona subscribera, ispada da tek 1 od 100 igra njihove udarne AAA igre. Sta ovi ostali igrajuā€¦ :thinking:

Fortnight i candy crush saga. :grin:

Kod mene maltene iskljucivo gamepass. Za sve ostalo razmenaā€¦

Medjutim, dosta igara mi je na 20 minuta game time. Ne secam se sta sam zadnje presao na Xboxu najiskrenije. Mada sam Valhalu dosta igrao prosle godineā€¦

To je u odnosu na registrovane TrueAchievement usere a ne u odnosu ukupan broj GP pretplatnika.

1 Like

Sta mu dodje True Achievment?