[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Što volim uzavrelu atmosferu :joy:

Na temu user reviewova, ni ja im nikad nisam video poentu. Neko nekad ovde reče kako samo njima veruje, jer kao iznose iskrene utiske naspram, jel te, potplaćenih publikacija.

Tako je možda u nekom savršenom svetu, al ovde gde mi živimo običan živalj se lati ocenjivanja samo kad oće igru da diže u nebesa ili prosipa drvlje i kamenje, objektivan kvalitet nebitan. Nema između.

Tako da se ja ipak rađe okrenem nekom sajtu gde makar napišu lepo sročen tekst. S druge strane, sve manje recenzija mi drži pažnju, al to je već druga priča.

Edit – mada, ni to nije baš tačno – slabo šta više čitam, sad samo video gledam.

3 Likes

Pobise se ovde od ranog jutra, ne deluju oni cajevi iz fitnes teme izgleda. :joy:

2 Likes

Ja vidim odredjenu vrednost u dobrom review-u. Cela fora je u subjektivnom misljenju - kako je neko doziveo stvar, ako to ume da pretoci u kvalitetan tekst.

Agregirani meta skorovi su oduzeli “dusu” opisima, pogledas samo cifru, par slika i jutjub gameplay, i mislis da nesto znas - a nemas pojma.

3 Likes

Te priče o potplaćenim publikacijama su mi glupost, objektivniji su daleko od ovih usera. I ako neko od toliko novinara, ne može naći nekog kojem može da vjeruje, onda je do njega.

I vidio sam dosta primjera tipa gdje su dobili otkaz i nemaju pozitivno mišljenje o publikaciji gdje su radili ali kažu opet da niko nikad nije pokušao uticati na recenziju i da se ne mogu žaliti na išta takvo ikad u karijeri.

2 Likes

1 Like

Sutra ocekujem svi da igrate Battlefield :sweat_smile:

4 Likes

Dje ti 180 eura FajberBot? :joy:

Ovo ko kad se brojalo na mitinzima :joy:

3 Likes

U argentini pola pretplatnika :wink: Mlađo vr 10% šera ima

4 Likes

Lol, otkud Soniju ta informacija ako je MS nije objavio.

1 Like

Brojali su…

Vjerovatno predpostavka ili možda čak insajderska informacija.

To svakako ne može da se objavi tek tako od treće strane. Posebno što su to predstavili kao nekakav dokaz u ABK akviziciji, što bi značilo da potežu za brojkama koje su izmišljene ili procurele, što nikako nije dobro da za njihovu stranu u pravnom smislu. Zadnja zvanična brojka je 25M.

Sad da sam na mestu MS-a ja bih demantovao Sonijeve brojke i reko da imamo 37 miliona :joy:

1 Like

ovo ce biti lepo ako je istina, taman da probam neku od tih lego igara –

1 Like

Davno sam, jos na ps3 igrao Lego Batman 3 Beyond Gotham, ostao mi je u lepom secanju. Ko voli bude mu zanimljivo.

2 Likes

Baš razmišljao nedavno da probam Hot Wheels:

5 Likes

Ja koji sam uzeo hot wheels maltene day 1 za xbox

image

3 Likes