[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Vpn možda da probaš

Koliko ja znam nikad nisu bili dostupni. Izađe poruka da je nedostupno u mojoj regiji iako mi je nalog bio US. Isto kao što su davali Disney plus uz Game Pass, mi to isto nismo mogli da aktiviramo koliko se sećam tako da kontam da će isto biti i za ovaj Paramount. Možda neko petljanje uz vpn pomogne na kratke staze ali sumnjam da će to pomoći mnogo u ovom slučaju.

Dostupni su Microsoft Rewards odnedavno. Doduše osakaćena verzija, jer bukvalno od nagrada nema ništa vredno skupljanja poena.(samo Roblox, LoL kartice i Save The Children donacija.

Ali ove Game Pass gratis stvari, nismo mogli nikad da iskoristimo, jer je to većinom za USA region i traži da se prilikom registracije i claim-ovanja poklona, koristi USA platna kartica.

3 Likes

Prodeus je strava. Old school pucačina sa modernim kontrolama i pristupom. Kao da probam, izblejao sat bez problema.

3 Likes

Nije lose, sad sam i ja igrao. Pixelated Doom fazon.

1 Like

uzeo sam na kinguin gamepass trial eu30days ultimate, nece da mi se aktivira nema sanse, nemam vise zivaca, necu da se bakcem za refund nego ko nikad do sad nije imao gamepass a zeli nek pusti poruku da mu prosledim kod, da vas i ja jednom castim odje.

1 Like

To je samo promocija za naloge koji nisu nikad prije koristili gpu

Napravi novi eu nalog, aktiviraj code i shareuje ga sa ostalim

2 Likes

Au odlicno izgleda, a uopste cuo nisam za igru! Deluje ko da ce ovo ispasti ono sto sam se nadao da je Metal Hellsinger.

1 Like

Ne bi bio zgoreg neki waypoint u Prodeusu, iako je oldskul fazon.

neda mi se da pravim novi, a i nema neki izbor igara pravo da vi recem koje me zanimaju, firza i empires 4 i to je to, nmvz.
Ko oce nek pusti poruku da mu prosledim i nek se igra.

Edit-Napravio novi nalog, Montenegro drzava, i opet me stavio u US, ja nemam zivaca.

3:1 ti je odnos. Ne isplati se.

1 Like

Radi. Ja uzeo prije možda mjesec dana.

1 Like

7 Likes

Znači do 18.10. mora da nabavim Series X.

2 Likes

Kakav je Chivalry? Vredi li?

Sumanuta makljaža. Melee Battlefield.

E, konacno i ja nesto iz gamepassa da odigram ove godine.

1 Like