[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

padawane, jel ima neka igra koju nestrpljivo cekas?

Scorn predpostavljam

1 Like

GoW Ragnarok, jos mesec dana. :smiling_face_with_three_hearts:

Iz gamepasa verovatno High on Life, mada ne bih bas rekao ā€œnestrpljivoā€, vise sam zaintrigiran.

Pa da, omatorili smo i nismo nestrpljivi kao nekad. Ono Å”to meni pažnju zaokupira su The Callisto Protocol, i naravno njegovo veličanstvo Resident Evil 4 Remake. Igraće se i GOW Ragnarok ali ne odmah, verovatno na nekom popustu. Dok ove dve navedene uzimam odmah day 1.

2 Likes

E i Calisto bi mogao biti zanimljivā€¦ Da, bice tu par bisera do kraja godine, Q4 je obicno najuzbudljiviji period za gaming.

2 Likes

Mene je ceo zivot drmao teski neizdrz oko izlaska igara, al u poslednje vreme slabo.

Gomila igara me i dalje zanima, izmedju ps5 i gamepassa ne znam sta cu pre. Mada nalazim da sad mogu da sacekam ā€“ bilo da padne cena ili da dodje igra na gamepass. Ranije je sve moralo biti day one, sada dosta redje.

Eto za Ragnarok mi je hajp i dalje ravna linija, no to ce verovatno da se promeni kad krene pr masinerija.

1 Like

Evo Game Pass pravi fine novce, vreme je da prekinemo da mislimo kako model nije održiv i da su u gubitku.

3 Likes

Ovo je za 2021, možda im je ova godina bila slabija.

1 Like

Covece u kakvoj buducnosti zivimo, pokrenes neku igretinu direktno s linka, svasta. Mozda za jos 5-10 godina ovo bude sasvim normalno, ko danas youtube.

2 Likes

we live in the future

2 Likes

U Srbiji be like, pa super mogu da pokrenem direktno iz browsera, taman sat vremena do restrikcije :joy:

2 Likes

Hereā€™s the fill list of games leaving Game Pass October 31, and the platforms you can play them on:

-Alan Wake: American Nightmare (Console and PC)
-Backbone (Cloud, Console, and PC)
-Bassmaster Fishing 2022 (Cloud, Console, and PC)
-Nongunz: Doppelganger Edition (Cloud, Console, and PC)
-Project Wingman (Cloud, Console, and PC)
-Second Extinction (Cloud, Console, and PC)
-Sniper Elite 4 (Console and Cloud)
-The Forgotten City (Cloud, Console, and PC)

1 Like

Vidim da hvale ovaj Forgotten City i pričaju da ga vredi odigrati, poŔto nije duga igra.

Naceo sam igru odavno, jer sam isto cuo pohvale. Medjutim sam pocetak je toliko bedast da mi bilo tesko da nastavim. Bedast u smislu da je dijalog koji vodis sa prvom osobom koju sretnes na pocetku igre prosto smesan.

Malo mi zao sto ce otici sa gamepassa, jer nisam zapravo ni stigao da dozivim pravi gameplay. Tek sto sam pristigao u taj zaboravljeni grad, al su me uvek druge igre vise vukle.

1 Like
2 Likes

4 Likes

Monkey Island! :orangutan:

Moracu kao Noodle da se prebacim na indije, ne vredi.

1 Like

Somervile!! :grin: Jedva cekam.

3 Likes

Pentiment je takodje igra o kojoj se puno pisalo. Strasno zanimljiv vizuelni stil srednjevekovne knjige.

Nije zivot samo Assasins Creed. :thinking:

2 Likes