{MT} Ori and the Will of the Wisps


Platforme: Xbox One | PC
Datum izlaska: 11. mart 2020.
Žanr: Exploratory Platformer (Metroidvania)


Cena:
Xbox Game Pass
Standard Edition: 29.99 USD​
Collector’s Edition: 49.99 USD​


Broj igrača: 1
Format: Digital
Developer: Moon Studios
Izdavač: Xbox Game Studios
Veličina: ~5 do ~15GB (zavisno od platforme, pre-load dostupan)


Nastavak jedne od najznačajnijih igara 2015. godine, Ori nastavlja jednu od najboljih Metroidvania ove generacije. Svet je nekoliko puta veći od prethodne igre. Likovi su sada urađeni potpuno 3D što omogućava fluidnije kretanje i 60pfs gameplay.


10 Likes

A ja još ni prvi deo nisam završio, moram ovih dana…

1 Like

Pljušte desetke i devetke! Svaka čast :heart: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:!

3 Likes

Prebaci na novi Zeland i igraj odmah :grin:

Samo na konzoli promeniš region bukvalno 10 sekundi posla :grin: i sutra samo vratiš na US ili UK…

1 Like

Ha, prebacim malopre na NZ kad ono update 5.5gb…sa mojom brzinom interneta igracu ipak tek sutra :joy:

Igrao malo jutros. Prelepa igra sa vrlo preciznim kontrolama.

Prelepa je blaga rec, sigurno najlepsi patformer ikada.

Iz nekog bizarnog razloga i kod mene je jako sporo skidao.

1 Like

Slično je i preko kabla

1 Like

Ovo je bilo neko gadno ogranicenje na serveru (mozda je koristio novozelandski, lol), bukvalno 1-2mbps. Inace ide max…

Igra je prelepa. Steta sto nema za ps4.

Al u originalu me onaj nepotrebno tragican pocetak toliko smorio da joj se nisam vratio.

2 Likes

Isto (tugaljivo) pocinje i drugi deo.

Ovo je teeeeško lol.

2 Likes

U kom smislu tesko ? Kao cuphead ili psihicki tesko ?

Drugari, igra li neko Orija na One S? Jel imate problem sa FPS-om? U onom prologu je bio ocajan.

Kod mene radi dobro dok ne zaginem, onda ima neki lag dok se ne učita ponovo…

Jeste lep, ali moram da priznam da nisam fan metroidvanija dizajna sa neprestanim vracanjem na iste lokacije, cesto se gubim na mapi i prelazim iste deonice jer ne znam gde da idem. To nije dobro i zbog toga nisam zavrsio ni prvi deo. Vise mi se svidja klasican dizajn sa nivoima (kao u Mario igrama, Donkey Kong…). Inace kontrole su fino utegnute, iako nije bas pixel-perfect kao npr Super smeat Boy, postoji suptilan osecaj inercije. Sto se tice tezine, daleko je ovo od hardcore platformi tipa Cuphead, pa cak i tezih Nintendo platformi kao Donkey Kong. Bar za sada…

1 Like

Ume da bude kao Cuphead :slight_smile: ali i moji refleksi su deo problema lol.